Bouquet Garni एक क्लासिक जड़ी बूटी मिश्रण हो कि खाना र सब्जिहरु पकाउने को लागी प्रयोग गरिन्छ। परम्परागत रूपमा, यो मिश्रण स्वादसिर्जना पछि सजिलै हटाउनका लागि चीसेस्लोथमा बाँधिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप सूखे अजवाली (क्लासिक संघटक)
- 2 टेबलपोन्स सूखे थिई (क्लासिक संघटक)
- 2 चम्मच सूखे बे पत्ती (क्लासिक संघटक)
- वैकल्पिक: 2 चम्मच खुट्टा गुलाबी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा अजमोद, थाइ , बे पत्ती र रस्सरी को मिश्रण ।
- Airtight कन्टेनरमा राख्नुहोस्।
- एक ठुलो, अँध्यारो स्थानमा भण्डारण गर्न को लागी ताप स्रोतहरु बाट टाढा।
- 6 महिना भित्र प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |