यदि तपाईं एक नीलो पेय खोज्नु भएको छ कि मोटो र क्रीम, फ्रस्टबाइट एक उत्कृष्ट उम्मेदवार हो।
उत्तम परिणामको लागि प्रिमियम टक्वी र सेतो क्रिम डी काका (ब्राउनको विरोधको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्)। म चट्टानमा फ्रस्टबाइट सेवा गर्न चाहान्छु, गिलास क्रीम संग भरेर यसलाई नीलो सेतो रूसी मा परिणत गर्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 1/2 औंस
- सेतो क्रिम डी कोको
- 1/2 औंस
- नीलो कोराकाओ
- 1/2 औंस
- क्रीम
- गार्निशको लागि:
- Maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलास वा बर्फ भरिएको पुरानो गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक maraschino चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 151 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |