यो सजिलो ककुलबार र क्रीम पनीर औंला स्यान्डविच नुस्खाले बालबालिकाका चाय पार्टीहरूको लागि आदर्श छ, तर यसलाई अझ बढी "वयस्क" स्वादको लागि मसलाहरूसँग तयार गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 खुट्टा सेतो रोटी (जस्तै तितली रोटी)
- 1/2 कप क्रीम पनीर (क्रीम पनीर को 12-औंस कन्टेनर को लगभग 1/3)
- 1 पतला कटाई
- अंग्रेजी ककड़ी
- नींबूको रस (स्वाद गर्न)
- साल्ट र
- मिर्च (स्वाद गर्न)
- वैकल्पिक: सूखे अजवाली (वा कटा ताजा चियाहरू, स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक दुई स्वाद रोटीको लागि, क्रीम पनीरको साथमा दुवै स्लाइसहरू फैलाउँदछ।
- स्यान्डविचको एक छेउमा काटिएको ककड़ीको साथ राख्नुहोस्।
- नींबूको रस र मसलाहरु संग मौसम।
- स्लाइसहरू सँगै राख्नुहोस्, क्रस्टहरू काट्नुहोस् र चार त्रिकोण औंला स्यान्डविच सिर्जना गर्न स्यान्डविच दुई पटक पटक काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |