4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ
यो तलामा चावलको लागि एक आधारभूत नुस्खा हो जुन तपाइँले चाहानु भएको थप्न सक्नुहुन्छ। अन्य सामग्री थप्न भने, 3 मा अण्डको संख्या बढाउनुहोस्।
केही सहयोग चाहिन्छ? आधारभूत तलीय चावल कसरी बनाउने भनेर देखाउने कदम तस्वीर निर्देशनहरू यहाँ छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 2 हरियो प्याज (इच्छित रूपमा)
- 2 ठूलो अन्डा
- 1 चम्मच नमक
- काली मिठो स्वाद
- 4 चम्मच तेल (हलचल-फ्राइकिङका लागि, वा आवश्यक पर्दछ)
- 4 कप ठुलो पकाएको चावल
- 1 देखि 2 चम्मचहरू
- हल्का सोया सस (वा ओस्टर सॉस, को रूप मा वांछित)
यसलाई कसरी बनाउने?
- धुलो र हरियो प्याज काटेर सुत्नुहोस्। नमक र काली मिर्चले अण्डालाई बिस्तारै हरायो।
- एक ज्वरो वा फ्राइङ प्यान हटाउनुहोस् र 2 चम्मचको तेल थप गर्नुहोस्। जब तेल तातो छ, अण्डाहरू थप्नुहोस्। कुकुर, स्ट्राइकिंग, जब सम्म तिनीहरूले हल्का खैरोबन्दी गरेनन् तर धेरै सुत्न सक्दैनन्। अण्डाहरू हटाउनुहोस् र प्यान सफा गर्नुहोस्।
- 2 चम्मचको तेल थप्नुहोस्। चावल थप्नुहोस्। केही मिनेटको लागि हलचल-फ्राइ, कुखुराको प्रयोग वा काठको चम्मच प्रयोग गरेर बिभिन्न भागहरू तोड्न। चाहिएको रूपमा सोया सस या ओइस्टर सॉस मा हलचल।
- जब चावल को माध्यम ले गरम हुन्छ, खरगोश अंडे फिर्ता पैन मा जोडें। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। हरित प्याजमा हलचल। तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 533 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 105 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 105 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |