उबलिएको मूंगफली बनाउँदा विचार गर्न दुईवटा महत्त्वपूर्ण चीजहरू छन्। पहिलो, तिनीहरू खाना बनाउन धेरै लामो समय लाग्छन्। धेरै असफल समय पछि सबै दिन स्टोभेटपमा खाना पकाउने र तिनीहरू अझै कार्यान्वयन गर्न सक्दैनन्, तपाईले मात्र सिध्याउन सक्नुहुन्छ। त्यसोभए, उबलिएको मूंगफुट पकाउने सबैभन्दा राम्रो तरिका हो ढिलो कुकर प्रयोग गर्न। दोस्रो, भुना भएका व्यक्तिहरूको विरोधमा कच्चा मूंगफलीहरू प्रयोग गर्न निश्चित गर्नुहोस्। कच्चा मूंगफली कहिलेकाहीं उनीहरूको कच्चा अवस्थाको कारण "हरियो" मूंगफली भनिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 कप मूंगफली (कच्चा, धोएर)
- 1 चम्मच
- काजुन सिजन (जस्तै टोनी च्याचेरे)
- 1/4 कप नमक (कोषेर)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ढिलो कुकरमा, कच्चा मूंगफली, काजुन मसला र नमक जोड्नुहोस्।
- मूनेट्स को कवर गर्न को लागि पर्याप्त पानी जोडें।
- सुत्ने कुकर उच्च मा र कुकुर पकाउनुहोस् जब सम्म मन्चेन्ट 8 देखि 10 घण्टा सम्म नरम हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1035 |
| कुल मोटा | 9 0 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 45 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,570 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 16 जी |
| प्रोटिन | 47 g |