माथिल्लो साधारण, आधारभूत भित्री अण्डाहरू कटाई अङ्गुर टमाटरहरू, छिमेकीहरू, वा जैतून स्लाइसहरूसँग। मलाई तिनीहरूलाई कोचिसका स्लाइसहरू वा खाना पकाएको बेकनको साथ मन पर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 7 ठूला अण्डाहरू (
- कठोर बी तेल)
- 2-2 1/2 चम्मच मेयोनेज
- 1 चम्मच तयार पारियो (स्क्यान्ट)
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
- वैकल्पिक: पेपरिका
- वैकल्पिक गार्निश: कटा भयो अंगूर टमाटर, पतला कटा लाल प्याज, कटा भयो जैतून
यसलाई कसरी बनाउने?
- कडा लामो पकाएको अण्डा 6 को आधा लम्बाइमा काट्नुहोस्।
- हङकङबाट बाहिर पकाएका व्यक्तिहरू स्कूप गर्नुहोस्। एक सानो कटोरा मा जाल को माध्यम ले योल को थिच्नुहोस र पुरा कडा मेहनत वाला अंडे शेष। मेयनेज र सरसफाइको 2 वटा चप्पलमा हिउँदो रहेछ; मौसमले नुन र काली मिर्चको साथमा स्वाद दिन्छ। थप आवश्यक मेयनेज थप गर्नुहोस्।
- अण्डा सेतो हाल्कामा भरिएको जिरो माईलो।
- यदि सानो चाहियो भने सानो प्यारा पेपरिकाको साथमा शीर्षहरू छिड्नुहोस्।
- कटाई जुत्ताहरू, कटाई अङ्गुर वा चेरी टमाटरहरू संग गार्निश, पतले रातो प्याज कटायो, वा ताजा चिसोहरू छोयो।
यो पनि हेर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 77 मिलीग्राम |
| सोडियम | 76 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |