जमे भएका पेय र smoothies दक्षिण कोरिया भर लोकप्रिय छ, महाद्वीप उष्णकटिबंधीय फलहरु को एक अद्भुत सरणी को घर हो जुन मिश्रण र juicing को लागि एकदम सही छ। भेनेजुएलाबाट यो विशेष पेय धेरै सरल छ, केहि दूध र बर्फसँग मात्र ताजा ताजा नारियल, र थोडा दालचीनीसँग छिराइएको छ। यो मीठो तर ताजा हुँदैछ, गर्मीको गर्मीको लागि एकदम सही।
Condensed दूध दक्षिण अमेरिकी जमे भएका पेयहरुमा एक लोकप्रिय संघटक हो, तर यदि तपाईं कम मिठाईलाई मनपर्छ भने, तपाइँ नियमित रूपमा दूध (र / वा नारियल दूध ) प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ र स्वाद जोड्न सक्नुहुन्छ। यो पेय विशेष रूपमा चिकनी र क्रीम छ भने तपाईले यसलाई औद्योगिक शक्ति ब्लेंडरको रूपमा बनाउनुहुन्छ , जस्तै भिटामिक्स । यदि तपाइँ विशेष गरी महत्वाकांक्षी महसुस गर्दै हुनुहुन्छ भने ताजा नरिवलको साथ सुरु गर्नुहोस् र नारियल मासु र नारियल दूध सँगसँगै मिश्रण गर्नुहोस्, स्वादको लागि नियमित दूध र चिनो थप्दै। नारियल खोल्न कसरी र नरिवल दूध बनाउन सिक्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 14 औंस नारियल (जमे भएका ताजा, कटाई)
- 1 कप दूध
- 1/4 नरिवलको क्रीम
- 1 14-औंसले गर्न सक्छ
- गाँसिएको दूध
- 1 चम्मच वेनिला
- नुन को चुरोट
- बरफ
- दालचीनी ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- जमे भएका नारियल, दूध, कन्डिसन दूध, नुनको चुरोट र ब्लेंडरमा वेनिला राख्नुहोस्। सम्भव नहुँदासम्म मिश्रण गर्नुहोस्। तपाईं बर्फ बिना कोकोडा सेवा गर्न सक्नुहुन्छ, थप दूध थप्नु वांछित बनावट प्राप्त गर्न।
- फ्रिज गरिएको संस्करण बनाउन, बर्फ थप्नुहोस् र मिश्रण गर्नुहोस् जबसम्म वांछित बनावट पुग्यो। (यो विधि अधिक पारंपरिक ब्लन्डरहरूसँग राम्रो काम गर्दछ। तिनीहरूले नारियल पूर्ण रूपमा प्रशोधन गर्न सक्दैनन्। बर्फले अझ बढी बनावट बनाउन मद्दत गर्दछ)। प्रत्येक ग्लासको माथि पाउडर दालचीनीको ड्याससँग तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 845 |
| कुल मोटा | 55 g |
| पागलिएको बोसो | 45 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 79 जी |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 16 जी |