यो पकाएको सेब तयार गर्न केही मिनेट लाग्छ, त्यसपछि तिनीहरू ढिलो कुकरमा ह्यान्ड्स फ्रिज बनाउँछिन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 देखि 8 मध्यम खाना पकाउने सेब (म्याकइन्टो, रोम ब्यूटी, दादी स्मिथ, फौजी, जोनाथन, आदि)
- 2 देखि 3 चम्मच मिक्सिस
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 1 चम्मच दालचीनी,
- विभाजित
- 2 चम्मच मक्खन, सानो टुक्राहरु मा काट
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्याउको माथिल्लो पिक्सेल को थोपा हटाउनुहोस् र कोर हटाउनुहोस्।
- एक कटोरा मा, मिश्रण किशमिश, चीनी, र 1/2 चम्मच दालचीनी; स्याउको केन्द्र भर्नुहोस्।
- सुस्त कुकरमा सेब राख्नुहोस् र शेष दालचीनी संग छिराउनुहोस्। मक्खन टुक्राहरूसँग डट गर्नुहोस्।
- स्याउ वरिपरि 1/2 कप न्यानो पानी।
- 6 देखि 8 घण्टासम्मको LOW मा राख्नुहोस् र स्याउ निविदा नभएसम्म पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |