यो ढिलो-कुकर ब्रिसका नुस्खाले कुनै अर्थमा प्रामाणिक बार्बेक्यूको रूपमा होइन, तर यसले तपाईंलाई धेरै निविदा र स्वादपूर्ण बिसाइकेट दिन्छ। त्यसैले, यदि तपाईसँग धूम्रपान गर्नको लागि पहुँच छैन भने, त्यस ब्रास्केट नुस्खा एक प्रयास दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 1/2 पाउन्ड / 2.5 किलो बियर ब्रेस्केट
- 1 3/4 कप / 415 एमएल
- बारबेक्यू सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 2 चम्मच / 10 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 चम्मच / 10 एमएल कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल लसुन पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल सुक्खा सरस
- 1 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. बोसो को मोटो टुकडे को कुनै मोटी टुकडे ट्रिम टोकन गर्नुहोस।
2. मिलन र मज्जा को समायोजन गर्न को लागी एक ग्लास बेकिंग डिश मा ब्रिसकेट प्लेस।
3. सबै अनावश्यक सामाग्रीहरू मिलाउनुहोस्, नमक बाहेक, ब्रिसको राम्रोसँग कोटिंग। रातभरै विनाश गर्नुहोस्।
4. नुन र पी लेस ब्रिसका साथ सिजन र एक क्रैक बर्तनमा अचम्म नमिल्ने 9 देखि 10 घण्टा सम्म। एक पटक काटेर बोर्डमा निविदा हस्तान्तरण। चटनीको सतहमा कुनै चिसो स्किम गर्नुहोस् वा ब्याचमा एक सस विभाजकमा राख्नुहोस् र तातो राख्नको लागि ढिलो कुकरमा फर्कनुहोस्।
5. टुक्रा मासु पतली स्ट्रिप्समा, अन्न माथि र ढिलो कुकरबाट de-fatted sauce संग रोल्स वा बन्समा सेवा गर्दछ। तपाईं आलुको सलाद, कोलोस्ला वा बारबेक्यू सेमको एक पक्षसँग यो डिश पनि सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 827 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 278 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,267 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 0 g |