यी टोस्ट बिन्दुहरूले कष्टयुक्त व्यंजनहरूको लागि उत्तम आधार बनाउँदछन्, जस्तै चिन्ता वा ल्बस्टर न्यूबर्ग , चिकन ला राजा , कष्टयुक्त अण्डाहरू , वा समुद्री खाना र ग्रेटिन ।
यो राम्रो छ, आधारभूत नुस्खा तपाईं फेरि र फेरि बनाउनुहुनेछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
कसरी मक्खन ब्रेड क्रम्ब्स, क्राउटोन्स, वा टूस्टेड क्रिमहरू बनाउने
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 स्लाइस राम्रो गुण कटाई स्याट रोटी *
- 2 चम्मच मक्खन, पिघलिएको
- नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्रोलर (500 एफ वा उच्च) को हिसाब गर्नुहोस् र ब्रोलर गर्मी स्रोतबाट 6 इन्चको माथिको रक स्थिति राख्नुहोस्।
- ठूलो पाना पानामा रोटी को व्यवस्था गर्नुहोस्।
- पखेटा मक्खनको साथमा प्रत्येक टुक्राको मासुको ब्रश गर्नुहोस्, त्यसपछि नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग स्लाइसहरू हल्काउनुहोस्।
- बिरुवाको तरफमा लगभग 1 1/2 मिनेटको लागि बिरुवा वा सुनको भून सम्म। लगभग 1/2 मिनेटको लागि अर्को तिर झरना र भूरा।
- जब स्लाइसहरू ह्यान्डल गर्न पर्याप्त छन्, क्रस ट्रिम गर्नुहोस् र प्रत्येक त्रिकोणमा प्रत्येकलाई टुक्रा गर्नुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, तपाईं तौलहरु दुई आयतहरुमा कटौती गर्न सक्छन् वा ठूलो वर्गको रूपमा छोड्न सक्नुहुन्छ।
- चिकन ला राजा, क्यान्सर अण्डा, लम्बस्टर न्यूबर्ग, वा अन्य क्रिममा राखिएको बर्तनको लागि आधारको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
* प्रकृतिको आफ्नै मक्खन ब्रेड "वा" पेप्परिज फारम फार्महाउस राइट व्हाइट रोटी "दुवै राम्रो छनौटहरू छन्, वा तपाईंको मनपर्ने पूर्ण आकार खुट्टा रोटी प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
12 स्टेल रोटी प्रयोग गर्ने तरिका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 146 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |