क्रोकोपोट स्वीडिश मेटबाल्सको लागि यो नुस्खा सुविधाको बारेमा हो। तैयारी गुरुत्वाकर्षण र फ्रोजन मासुबलले धेरै काम समाप्त गर्यो, र नतिजाहरु स्वादिष्ट छन्।
सजिलो ढिलो कुकर स्वीडिश मासुबलहरू एक गैर पारंपरिक खट्टा क्रीम सस संग बनाइन्छ। मासुबलहरू अण्डा नूडल्स वा मसिड आलु सँगसँगै सेवा गरिन्छ।
यदि तपाईले अधिक पारंपरिक स्वाद मनपर्छ भने तपाईले भारी क्रीमलाई खट्टा क्रीमको रूपमा बदल्न सक्नुहुनेछ, र तिनीहरूलाई उबले आलु र लिङ्गोनबेरी जामको साथ सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड कटाई मशरूम
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 जार (12 औंस प्रत्येक) बीफ ग्रेवी वा 3 कप
- खैरो गोरा तयार
- 1 ठूलो प्याज, रस मा कट
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 1/4 चम्मच सबैस्पेस
- 2 पाउन्ड जमे भएका मासु बल्बहरू, ठुलो
- 1 कप (8 औंस) खट्टा क्रीम
- 12 औंस मध्यम अण्डा नूडल्स, पकाएको र नाली, वा
- मासुको आलु तयार पारियो
यसलाई कसरी बनाउने?
- निविदा सम्म मक्खन मा सुउ मशरूम।
- क्रोकपोटमा, sauteed मशरूम, गुरुत्व, प्याज, Worcestershire चटनी, र allspice जोड्नुहोस्। चटनी मा मासु बल्बहरु हल।
- 6 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
- धीरे - धीरे 1/2 कप को गरम ग्रेव मिश्रण को खट्टा क्रीम मा हलचल। ढिलो कुकुर मिश्रणमा खट्टा क्रीम मिश्रण हल गर्नुहोस् र 10 मिनेट लामो, वा तातो सम्मको लागि पकाउनुहोस्।
- माटोबलहरू र चटनीहरूलाई तातो मक्खन नूडल्सहरूमा सेवा गर्नुहोस्। यदि ताजा भयो, ताजा कटा अजवा साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 357 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 102 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 33 जी |