क्रोक बर्तनले रोजगारीको भोजन तयार पार्ने र पकाउनको लागि ताल बनाउँदछ, र यो आधारभूत बीफ स्टव राम्रो उदाहरण हो। तपाईं सबै गर्न को लागि क्रोक बर्तन मा केहि जोडयो र शुरू बटन दबाएँ; ढिलो कुकरले बाहिरी बनाउँछ!
तपाईंको स्वाद अनुरूप गर्न नुस्खा माथि परिवर्तन गर्न महसुस गर्नुहोस्। आलु संग केहि diced rutabaga वा टर्निप थप्नुहोस्। वा केहि अतिरिक्त रंग र स्वादको लागि स्टव तयार हुनुभन्दा एक घण्टाको बारेमा केहि ताजा वा जमे भएका हरी बीन्सहरू थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 इन्च क्यूबमा 2 पाउण्ड बीफ स्टव मासु
- 3 गाजर
- 3 आलु (मध्य, लगभग 1 पाउन्ड)
- 3 प्याज (मध्यम)
- 1/4 कप कटाई कोटरी
- 1 कप
- बीफ स्टक
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1 लौह
- लसुन, मिनीज
- 1 बे पत्ती
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच पेपर
- कोसेसर नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- बीफलाई 1 इन्च क्यूबमा राख्नुहोस्।
- गाजर छील गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई 1/2-इन्च राउन्डमा काट्नुहोस्।
- आलु खुर्सानी गर्नुहोस् र 1 इन्च घनमा काट्नुहोस्।
- प्याज पकाउनुहोस् र तिनीहरूलाई तिमाहीमा काट्नुहोस्।
- ढिलो कुकरमा मासु र सब्जहरू मिलाउनुहोस् ।
- एक कटोरीमा, मासुको भण्डार, वर्कस्शियर चटनी, लसुन, बे पत्थर, काली मिर्च, र पेपरिका मिलाउनुहोस्। स्वाद र नमक जोड्नुहोस्, आवश्यक भएमा। मासु र सब्जियों मा मिश्रण डालो।
- आवरण र कम मा पकाउनुहोस् 8 देखि 10 घण्टा वा माथिको लागि लगभग 4 देखि 5 घण्टा सम्म।
सुझावहरू
यो बीफ स्टाउको कुनै पूर्व पकाउने आवश्यकता पर्दैन। यद्यपि, मासुको छातीले स्टव थप स्वाद, बनावट र रंग दिन्छ। यदि तपाईंसँग समय छ भने, एक स्किलेटमा सब्जीको तेलको लगभग 2 चम्मचमा उच्च गर्मीमा तातो र मासु खाएर। बीउ पछि निस्कने बेला, बाँकी सब्जारीहरूसँग कुक बर्तनमा यसलाई स्थानान्तरण गर्नुहोस् र गोडा बाँधको साथ कुखुरालाई डराउनुहोस्। स्किलेटको तलमा स्क्रैप र खैरोड बिटहरू र त्यसपछि मासु र सब्जका सामग्रीहरू राख्नुहोस्। बाहिरी अवयवहरू थप्नुहोस् र निम्न वा उच्च सेटिङमा निर्देशित गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 482 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 135 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 49 जी |