मोटो भेनेजुएला-शैलीका टेबलहरू मसालेदार दक्षिण अमेरिकी-शैलीको खुट्टा पोर्क ( सजिलैसँग क्रोकपोटमा तयार पारिएको ) र सिलिलाउरो लसुन मेनेजले भरिएका हुन्छन्। एक महान लंच या नाश्ता, ispas एक स्वादिष्ट मकई स्वाद छ। एक पिसासा को समान, तिनीहरू आफ्नो क्रिसमस बाहिरी र नरम chewy भान्सा संग भराई को लागि एकदम सही हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6
- भेनेजुएला-शैली ispas
- 1 कप
- Crockpot पिगड पोर्क
- 4 चम्मच मेयोनेज
- 1 लौह लसुन (खुर्सानी र पतला माइनर)
- 1 चम्मच सिलिलाउरो (मिनिसिङ)
- 1/2 माध्यम लेने (रस)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोलोन्ट्रो, नींबूको रस, र लसुनलाई मेनेजमा लिनुहोस्।
- 350-डिग्री ओवनमा केही मिनेटका टापुहरू गरम गर्नुहोस्, वा एक कुखुरामा छोटो हावा।
- माइक्रोवेवमा वा स्टोवमा खुबै सुँगुरको पोर्क हटाउनुहोस्।
- अर्कामा हेपाहरू विभाजित गर्नुहोस्, त्यसै गरी तपाईंले अंग्रेजी मफिन विभाजित गर्नुहुने छ, तर सबै माध्यमहरू माईन नगर्नुहोस् - दुई छोटो एक छोटो मा संलग्न गरी छोड्नुहोस्।
- हास्पेस भित्र भित्र लसुन मेनेजको 2 चम्मचको साथ फैल्नुहोस्।
- प्रत्येक बीप भरेर बीउ मिश्रणको 2-3 चम्मचको साथ।
- सेवा गर्नुहोस् भरिएको कास्पेसहरू पन्नी र चिसोमा लिपि गर्न सकिन्छ जबसम्म सेवाको लागि तैयार हुने हुन्छ, त्यसपछि ओवनमा राखियो (पन्नीमा अझै लिपि)।
आस्पेसका लागि पकाउनुहोस्
पकाइएको पोर्कको लागि पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1702 |
| कुल मोटा | 141 g |
| पागलिएको बोसो | 26 जी |
| असंतृप्त फैट | 63 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,276 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 69 जी |