नुस्खा मा बियर को स्थान मा चिकन भाइरस वा अधिक दूध को उपयोग गर्न को लागी महसूस गर्नुहोस। यो स्वादको स्वादिष्ट संयोजन हो, र यसले हरेक रोजगारी परिवारको खाना बनाउँछ। पास्ता रोटी र कटा ताजा ताजा टमाटरको साथ यो पास्ता बेकको सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस कोहनी मार्बोनी (नकाबिएको)
- 4 चम्मच मक्खन
- 6 देखि 8 हरियो प्याज (थोरै कटाई)
- 1 लौह लसुन (पतला मिनी)
- 1 चम्मच अजल (कटाई)
- 12 देखि 16 औंस होम (diced)
- 3 चिसो चप्पल
- 1 कप बियर
- 2 कप दूध
- 1 कप / 4 औंस अमेरिकी पनीर
- 2 कप / 8 औंस cheddar पनीर (तेज, कटाई)
- 1/2 कप / 2 औंस पर्मेन्स पनीर (कटक)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- माथिको लागि:
- 3/4 कप रोटी क्रमांक (नरम, ताजा)
- 2 चम्मच मक्खन (पिघल)
- मीठा पेपरिका स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
2 देखि 2 1/2-क्वार्ट पकाउने डिश गर्नुहोस्। ताप ओवन 350 डिग्री एफ।
प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउँदा पास्ता पाल्पा उबलिएको पानीमा छर्नुहोस्। न्यानो पानीमा नुन र कुल्ला। छुट्याइएको।
ठूलो स्किलेटमा प्यान्ट वा प्यान्टमा, मध्यम-कम गर्मीमा मक्खन पिउने। 3 देखि 4 मिनेट सम्म प्याज, लसुन, अजवा, र हम र स्यूट जोड्नुहोस्। अँध्यारोमा जबरजस्ती निस्किन्छ। कुक, स्ट्राइकिंग, 1 मिनेटको लागि। बियरमा हलचल।
धीरे - धीरे दूध र चीज मा हलचल। कुक मोटो र पनीर सम्म पखेर हिउँदो छ। स्वादको लागि नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्। घिमिरे पास्तामा हलचल। मिश्रणलाई तयार पकाउने डिशमा स्पान्नुहोस्।
कंक्रीट मक्खनको साथ रोटीको टुक्रा टुक्रा र क्यासेरोलमा छिर्छ। पिक्चरसँग हल्का रूपमा छिटो
लगभग 25 देखि 30 मिनेटको लागि पाना, टपिंग हल्का गरी खसेको हुन्छ र क्यासेरोल बुलबुली हुन्छ।
अधिक व्यञ्जनहरु
Taco Cheeseburger Macaroni
क्लासिक बेक्ड मकारोनी र पनीर
पारिवारिक पसंदीदा मकारोनी र पनीर
सरल मकारोनी र पनीर
ढिलो कुकर मकारोनी र पनीर पकाउनुहोस्
Andouille मैक 'एन पनीर
बेकनसँग मकारोनी र पनीर
बेक्ड मकारोनी र पनीर
छिटो र सजिलो Nacho Macaroni र पनीर
मकारोनी र पनीर बेक
22 स्वादिष्ट मकारोनी र पनीर व्यञ्जनहरू
पास्ता Casseroles
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 862 |
| कुल मोटा | 52 जी |
| पागलिएको बोसो | 28 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 172 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,030 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 45 g |