यो एक राम्रो, आधारभूत तरीका हो बारबेक्यू पसल बनाउने। यदि तपाईं बस सुरु गर्दै हुनुहुन्छ, वा केहि सरल खोज्दै हुनुहुन्छ, यो नुस्खा तपाईंको लागि एक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउंड / 1.3 किलो पोर्क स्पियररब्स
- 1 1/2 कप / 360 एमएल बारबेक्यू सस
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर काला कालो मिर्च
- 1 1/2 कप / 360 एमएल तैयार बारबेक्यू सस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. रिबनको तलबाट झिल्ली हटाउन रिबन तयार पार्नुहोस्। कुनै ढीलो चर्को वा मासु छाड्नुहोस्।
2. धूम्रपान वा ग्रिल तयार गर्नुहोस्। तपाईं 4 देखि 6 घण्टाको लागि 225 डिग्री एफ / 110 डिग्री सेल्सियस को अनुसार तापमान तान्न चाहानुहुन्छ तदनुसार योजना हो। नमक र काली मिर्चको साथ सिजन रिब्स र ग्रिल वा धूम्रपान गर्ने ठाउँ।
3. जबसम्म मासुको आन्तरिक तापमान लगभग 175 डिग्री F / 80 डिग्री पुग्छ जबसम्म कुकुर।
बारबेक्यू सस संग ब्रश। लगभग 10 मिनेट पछि पसिहरु घुमाउनुहोस् र अर्को तिर ब्रश बार्बेक्यू सॉस। यो जारी राख्नुहोस् जब पसिलाहरू चटनी र चिनोमा राम्रो लेपित हुन्छन्।
4. चरण द्वारा बीबीक्यू रिब कसरी गर्ने भनेर कसरी सोच्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 785 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,379 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 59 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 63 g |