यो स्वादपूर्ण टर्की स्तन कम्पाइफिक र स्वादिष्ट छ, सानो परिवारको लागि एकदम सही छ। अथवा, ठूलो स्यान्डविचका लागि यो टर्की छातीलाई भुवाउनु र केहि दिनसम्म पाउनु हुनेछ।
सुन्तला झलक पनि विभाजित टर्की स्तन वा सम्पूर्ण चिकनमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। टर्कीमा केही ताजा कटा गुलाबी या कटाई ऋषि स्प्रे गर्न नि: शुल्क लाग्छ जबसम्म तपाई यसलाई सुन्तलाको झलकबाट टाँस्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 टर्की स्तन (हड्डी भित्र, लगभग 5 देखि 7 पाउण्ड)
- 2 देखि 3 टिबी। सब्जी तेल
- 1 चम्मच। नमक
- 1 चम्मच। काली मिर्च
- ओरेंज ग्लेज को लागि:
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच मक्खन
- 6 औंस सुन्तला रस ध्यान (बारेमा लगभग 3/4 कप)
- 2 चम्मच मिठो
- नारंगी मर्मेड
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच
- अदरक (जमीन, वा 2 चम्मच ताजा ताजा मिठो अदरक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- वनस्पति तेलको साथ टर्की टेलिभिजनलाई हल्काउनुहोस्। नमक र काली मिर्चको साथ छिटो एक बरसात प्यानमा रकमा टर्की राख्नुहोस्।
- टर्की स्तनको आकारमा निर्भर (लगभग लामो समय लाग्ने) को आधारमा लगभग 2 देखि 3 1/4 घन्टाको लागि बर्फ। पकाउने टाइम गाइड टर्की स्तन प्याकेजिङमा हुनुपर्दछ। जब टर्की गरिन्छ तब मासु थर्मामीटरमा 170 एफ पुग्छ। यदि आवश्यक भएमा, अन्तिम घण्टाको समयमा मक्खन वा तेलको फोहरको टुक्राको साथ तम्बू।
- यसबाहेक, चमक बनाउनुहोस्। मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा शीशे को घटक को मिश्रण। एक फोडा ल्याउन, प्रायः हिउँदो।
- पकाउने समयको अन्तिम 20 मिनेटको दौडान नारंगी झीलसँग टर्की स्तन टाँस्नुहोस्। टर्कीबाट 10 मिनेट अगाडि टर्की खडा हुनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 507 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 208 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,416 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 57 जी |