तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 2-पाउन्ड / 475 एमएल बेकार पोर्क लिइन
- 4 कप / 950 एमएल टुक्रिएको छ
- 1 कप / 240 एमएल चिकन भाइरस
- 1/2 कप / 120 एमएल कटा प्याज
- 1/4 कप / 60 एमएल पाइन पागल, हल्का टोस्ट
- 1 अन्डा
- 2 चम्मच / 30 एमएल मक्खन
- 1-2 लौह लसुन, मिनिसिङ
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा ऋषि, कटा भयो
- 2 चम्मच / 10 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक कुखुरा मा, मक्खन पिघल। प्याज र लसुन थप्नुहोस् र निविदा नभएसम्म खाना पकाउनुहोस्। ऋषि थप्नुहोस् र लगभग 30 सेकेन्डका लागि पकाउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक जोड्नुहोस्, 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल कालो मरिच, क्यान्डब्रेड, प्याज, पाइन नट र अण्डा। हलचल, जबसम्म फैलिएको हुन सक्छ कुखुराको भाँडा थप्दै थप्छ। भरपूर भोज जस्तो देखिन्छ। नमक र कालो मिर्चको साथमा स्वाद।
Preheat ग्रिल र अप्रत्यक्ष grilling को लागि तैयार।
तितली वा रोल कटार पोर्क लिइन। पोर्क लियोन मा भरिन्छ र रोल अप। भान्सा को जुडाइ संग सुरक्षित। बाँकी 1/2 1/2 चम्मचको नुन र मिर्चको 1/2 चम्मच। सीधा गर्मीमा ग्रिलमा पोर्क लियो राख्नुहोस्। पोर्क लिङ्कको सतह राम्रो र सेयर नभएसम्म हरेक दुई मिनेट घुमाउनुहोस्। ग्रिलको अप्रत्यक्ष भागमा सार्नुहोस् र लगभग 30 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस् वा मासु भित्र 165 डिग्री एफ। (74 डिग्री सेल्सियस) को आन्तरिक तापमान पुग्छ। ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र 5-7 मिनेटको लागि आराम दिनुहोस्। जुम्लो निकाल्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 759 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 176 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,005 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 56 g |