यो सुँगुरको रूख पातलो, लसुन र थिमले भरिएको छ जुन स्वादले मासुमा गहिराइ दिन्छ। तपाईंको मनपर्ने साइड डिश वा ग्रील्ड सब्जको साथ मज्जा लिनुहोस्। जबकि यो डिश सालको कुनै पनि समयमा सेवा गर्न सकिन्छ, यो छुट्टिहरू र ईस्टरको समयमा उत्तम छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 रोकाएको बेकार पोर्क लिङ्क भुना (3 देखि 5 पाउन्ड .1.5 देखि 2.3 ग्राम)
- 1/4 कप / 300 एमएल बच्चा पालक
- 1/4 कप / 60 एमएल जैतून का तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा थिम पातहरु
- 8 लौह लसुन, पतली स्लावरहरूमा कट
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. रूख बन्द गर्नुहोस् र यसलाई खोल्नुहोस्। सबै पाईलो राख्नुहोस् र लगभग 1 चम्मच / थिममा 15 मिलीलीटर थिच्नुहोस्, लसुन स्लावरहरूको 1/2 को साथ। नयाँ कपास स्ट्रिङको साथ रोस्ट पुन: रोल गर्नुहोस्। भुटानमा धेरै समान ठाउँमा स्लिट्सहरू काट्नुहोस् र प्रत्येक पूरामा एक लसुन स्ल्भर घुसाउनुहोस्। तपाईं लसुन बनाउनुहुने नभएसम्म जारी राख्नुहोस् कि यो पुरा भुरामा वितरित भए पनि।
जैतून को तेल संग रूब रबड गर्नुहोस र पुरा सतह मा शेष थाइ को पत्ते दबाएं। नमक र काली मिर्चको साथ छिटो प्लास्टिक लपेटोमा लपेटो र 1 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
2. Preheat ग्रिल। 1 / 2-2 घण्टाको लागि एक मध्यम तापक्रममा अप्रत्यक्ष भुइँमा ग्रस्त गर्नुहोस् । यो माटो थर्मामीटरमा प्रयोग गर्ने सबै भन्दा राम्रो छ। ग्रस्त बन्द गर्नुहोस् जब आन्तरिक तापमानको भुजाको सबैभन्दा ठूलो भाग 160 डिग्री पुग्छ।
3. जब रूट समाप्त गरिन्छ एल्युमीनियम पन्नीले ग्रिल र तम्बबाट यसलाई हटाउनुहोस्। नक्काशी गर्नुअघि 10-12 मिनेटको लागि मासु आराम गर्न दिनुहोस्। तारहरू हटाउनुहोस् र 1/2 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 448 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 120 मिलीग्राम |
| सोडियम | 534 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 43 g |