यो चिन्ता र स्केलो स्केवरहरू बनाउन र धेरै स्वादिष्ट बनाउन धेरै सरल छन्। तिनीहरूले कुनै पनि समय तयार गर्न तयार छैनन् ताकि तिनीहरू एक हप्ताको भोजनको लागि उत्कृष्ट छौ, अझै तिनीहरू पार्टीहरू, विशेष अवसरहरू र छुट्टिहरूको लागि धेरै फैंसी छन्।
मसाले मिश्रण मेरो विदाइको सासुबाट माइक मटिकाले - "चाचा माइक" ले धेरै व्यक्तिहरूलाई जसले उहाँलाई थाह थियो र प्रेम गरे। यो सरल छ, अझै पुरा तरिकाले सन्तुलित छ, र माछाको लागि राम्रो सुत्न मुस्कुराउँदछ । (बीटीडब्लु, मूल नुस्खाले कोनीको सम्पूर्ण चम्मचको लागि कल गर्दछ, जसले यसलाई धेरै ज्वरो बनाउँछ, यसको सट्टा एक चम्मचको साथ सुरु गर्नुहोस्। यो धेरै गर्मी थप्न सजिलो छ, तर यसले घटाउन गाह्रो छ!)
मसाले मिश्रणले उदार रकम दिन्छ। यसलाई एक वार्टलाइट जारमा भण्डार गर्नुहोस् र तपाईले अर्को पटकको लागि धेरै पैसा पाउनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- चिन्ताको लागि:
- 1/1/1/1/2/2/2/2 9 /
- 1 पाउन्ड बे स्केलोप्स
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- चाचा माइकको स्पाइस मिक्सको लागि:
- 2 1/2 चम्मच Paparika
- 2 चम्मच नमक
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 चम्मच सूखे अयगान्डो (कुचल)
- 1 चम्मच सूखे थिम (कुचल)
- 1 चम्मच केये काली मिर्च (वा स्वाद को लागी अधिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा चिंराट र स्कैप्स्स राख्नुहोस र जैतून को तेल मा हल करो जब तक ठीक हो।
- एक अलग कटोरा मा, मसाले सामाग्री को राम्रो तरिकाले जोड्नुहोस।
- स्केवरहरूमा चिन्ता र स्क्रैप्सहरू बदल्नुहोस्। मसाले मिश्रणको साथ लिखित रूपमा दुवै पक्षलाई लिन्छ। (थप स्पाइस मिश्रण हुनेछ; अर्को पटकको लागि यो airtight जार भण्डार गर्नुहोस्)
- जबसम्म चिन्ता र स्कैप्सहरू अपारदर्शी हुन्छन् र मसाले हल्का रंगमा राख्छन् (प्रति मिनेट लगभग 1 मिनेट) सम्म उच्च गर्मीमा ग्रिल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 232 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 245 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,225 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 36 g |