यो सजिलो, स्वादिष्ट चिकन र भरपूर पुलाव ढिलो कुकरमा पकाइएको छ।
यो नुस्खामा मोज़ार्सेला वा मुनिटरको स्लाइसहरू प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्। भरि भयो ब्रोकोली र भुना भयो वा माछा मिलाएर आलु संग चिकन को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 बेकार चिकन छातीको हड्डी, छाला हटाइयो
- 6 स्विस स्विस पनीर
- 1 सङ्कलन गर्न सकिन्छ (10 3/4 औंस)
- मशरूम सूप को क्रीम , undiluted
- 2 कप जडी बूटी को अनुभवी
- भान्सा मिश्रण
- 1/2 कप मक्खन वा मार्जिन, पिघलिएको
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मित्तो कुकुरको छेउको छेउको छेउमा र तल निस्किने कुकुर वा ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे।
2. बर्तन को तल मा चिकन छाती को व्यवस्था गर्नुहोस। माथि स्विस पनीर र त्यसपछि पनीर मा मशरूम सूप को क्रीम चम्मच।
3. सूप परतमा भत्किने कुंठा छिटो र त्यसपछि माथि पिरोली मक्खन बगाई।
4. LOW मा कुकुर 5 देखि 7 घण्टाम वा उच्च 3 देखि 3 1/2 घण्टा सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
40 स्वादिष्ट स्ने कुकर चिकन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1731 |
| कुल मोटा | 118 g |
| पागलिएको बोसो | 42 जी |
| असंतृप्त फैट | 43 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 514 मिलीग्राम |
| सोडियम | 925 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 145 जी |