यो नींबूले नुस्खाको गोप्य सरल शरिरको प्रयोग गर्नु, एक साथ शर्करा र पानी उकालो गरेर बनाइयो, त्यसपछि ठुलो। चिनियाँ पूर्णतया भंग भएको छ र सुन्दर तामावनी संग सुन्दरता संग मिश्रण गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 1 कप शर्करा
- 4-6 लेन्सबाट रस
- 4 कप ठंडे पानी
- टाउको दुखाइ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो साउसेनमा 1 कप पानी र 1 कप शर्कु मिलाउनुहोस्। एक फोडा ल्याउन, प्रायः स्ट्राइकिंग सम्म, जब सम्म कुहिरा भत्किएको हुन्छ। ठुलो र प्रशस्त गरौं। (यो सरल सिरप हो।)
2. 4-6 लेन्सबाट रस संग सरल सिरप राम्रोसँग मिलाउनुहोस् (ठिकै भएन, तपाइँ जस्तै चाहानुहुन्छ) र राम्रो तरिकाले हलचल। 4 कप ठंडा पानी र मिश्रण थप्नुहोस्। केहि फट्जको लागि स्पार्कलिंग पानी प्रयोग गरेर प्रयास गर्नुहोस्! थर्मोस वा ठूलो बगमा टाँस्नुहोस्, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने पतली नींबू स्लाइसहरू थप्नुहुन्छ, वा टाउको टाउकोमा राख्नुस्।
मलाई थप नींबू बनाउनु र बर्फ क्यूबे ट्रेहरूमा यसलाई स्थिर पार्नुहोस्, लेबनानको क्यूब जोडेर यसैले 'बर्फ' पट्टेको रूपमा कहिल्यै पतला छैन।
तपाईले यो चाहनाको मात्रामा वृद्धि गर्न सक्नुहुनेछ, तपाईले चाहानुहुने लेमनको मात्रामा निर्भर गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |