जब हनी सरस ड्रेसिंग पहिलो पटक दृश्यमा आइपुग्दा यो अन्य क्रीमयुक्त ड्रेसिंगको लागि एक स्वस्थ विकल्प जस्तो देखिन्छ - कुन दुई सामग्री शहद र सरसफाईको बारेमा खराब हुन सक्छ? तर, आश्चर्य! यो मेयोनेज हुन्छ, जुन, जबकि यो क्रीमले हामी सबैलाई माया गर्छ, यसले क्यालोरीलाई पनि छोप्छ। त्यसैले महो सरसफाइ ड्रेसिङले उच्च क्यालोरी सलाद ड्रेसिङ सूचीमा भेट्टायो।
तर यसलाई तपाईंको ड्रेसिङ सूचीबाट अझै नलेख्नुहोस् - मेयोनेजको मात्रा घटाउन र कम-मोटो संस्करण प्रयोग गरेर, यो नुस्खाले अझै पनि क्यालोरी काटन गर्दा यसको क्रीम बनाए राख्छ। र यो कम-कैलोरी हनी सरस ड्रेसिंग नुस्खा मात्र स्वादिष्ट तर बहुमुखी नुहाली मात्र हो। निस्सन्देह तपाइँ यसलाई ताजा, हरियो सलादको साथ टोगाउन सक्नुहुन्छ, तर यो ग्रीभ चिकनको लागि डुप्लिकेट चटनी वा मेयनेजको स्थानमा स्यान्डविच मसलाको रूपमा पनि आदर्श हुन्छ। हामी विशेष गरी यो टर्की स्यान्डविचमा फैलियो। विभिन्न प्रकारका खानेकुराहरूको साथमा मजा लिनको लागि एक ब्याच र फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप डिजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच। कम फ्याट मेयोनेज
- 2 चम्मच। प्रिय
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो डिशमा डिजोन सरस, मेयोइज र हनीलाई मिलाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्, र प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
प्रति सेवा (1 चम्मच) 32
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 108 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |