माइनरारा सस एक हातमा राख्नुको लागि ठूलो आधारभूत लाल चटनी हो। तपाईं यसलाई चिकन पिर्मेन्सको भागको रूपमा, लासागनामा तहमा कुनै पनि पास्ता आकारको साथ प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, पोलेटका स्लाइसहरू र पिज्जामा चटनीको रूपमा पनि। र यद्यपि मरिराारा सस सजिलै भाडा पसलमा जारमा उपलब्ध छ, यो बनाउन तपाईंलाई सजिलो छ कि तपाई कहिल्यै भण्डारमा फिर्ता जानुहुन्छ। घरको छाड सोडियममा पनि कम छ र संरक्षकहरूको मुक्त छ, यसलाई स्वस्थ छनोट बनाउने।
नुस्खा दोहोर्याउन र पछिको प्रयोगको लागि अंशहरू स्थिर गर्न महसुस गर्नुहोस्। केवल साना कन्टेनरहरूमा पनी र फ्रीजरमा राख्नु पहिले चटनी ठोल्नुहोस्। माइक्रोवेव वा प्यानमा थाउमा प्रयोग गर्नु अघि थिच्नुहोस्।
यो स्वादिष्ट र ताजा-स्वाद मोराराारा सस ताजा जडी बूटियों को बिरुद्ध को लाभ र साथ को रूप मा balsamic सिरका, जो एक अमीर tanginess र सुखद तर अप्रत्याशित स्वाद को अनुपालन गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच। जैतून का तेल
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 मध्यम प्याज, पतला कटा
- 1 28-oz। नुन-नमक थपिएको कटा टमाटरहरू, अचम्म लाग्दैन
- 2 चम्मच। balsamic सिरका
- 1/4 कप न-नमक थपिएको टमाटर पेस्ट
- 2 चम्मच। कटा ताजा तुलसी
- 2 चम्मच। तातो ताजा अरेगानो
- 2 चम्मच। कटा ताजा अजमोद
- ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो प्यान वा कुखुरामा हीटको तेल। कम गर्मीमा सतो लसुन र प्याज नरम नभएसम्म, 5 मिनेटमा, लसुनले ब्राउन गर्दैन भनेर निश्चित बनाउँदछ।
- टमाटर, balsamic सिरका र टमाटर पेस्ट थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि उमंगमा गर्मी घटाउनुहोस्।
- कटा जडी बूटीहरू जोड्नुहोस् र 15 मिनेटको लागि हटाइयो।
लगभग 3 कप हुन्छ
प्रति 1/2 कप सेवा: कैलोरी 64, फैट 10 बाट कैलोरी, कुल फ्याट 1 जी (शनि 0.1g), कोलेस्ट्रॉल 0 एमजी, सोडियम 25 मिलीग्राम, कार्बोहाइड्रेट 11.7 ग्राम, फाइबर 2.3 ग्राम, प्रोटीन 1.9g
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |