यो नुस्खा सरल छ, अझ स्वादिष्ट छ। उत्तम भोजन को लागी ग्रील्ड सब्जहरु को साथ यिनी चप्स को सेवा गर्नुहोस। यो नुस्खा विशेष अवसरहरूको लागि आदर्श हो, तर एक हप्ताको रातको भोजनको लागि छिटो र सजिलैसँग तयार हुन सक्छ। निश्चित गर्नुहोस् कि चोर्सो प्रक्रिया प्रक्रिया को लागी आकार र आकार मा सबै वर्दी हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 वेभ चोप्स, लगभग 1 1/2 इन्च मोटा
- 3 चम्मच / 45 एमएल अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा थिम, कटा भयो
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
2. कोट तेल, नुन, काली मिर्च र थिमको साथ चिप्स गर्दछ। ग्रिलमा ठाउँ छान्नुहोस् र प्रत्येक छेउमा लगभग 7-8 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा जब सम्म यो वांछित दान पुग्छ।
4. ग्रिलबाट चप्सहरू हटाउनुहोस् र तिनीहरूलाई एल्युमिनियम पन्नीसँग 5 वा धेरै मिनेटमा आराम गर्न अनुमति दिनुहोस्। तपाईंको मनपर्ने साइड बर्तन संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 544 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 238 मिलीग्राम |
| सोडियम | 376 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 63 g |