मिनी पिज्जा बाइटहरू द्रुत र स्वादिष्ट छोटा एपटिजरहरू जमेको मिनी फोलो गोलाहरू वा आटाको राउन्ड बनाइन्छन्। भरने काम राम्रो तरिकाले आधार घटक संग।
भरपूर धेरै सरल छ, तर विभिन्न तरिकामा परिवर्तन गर्न सकिन्छ। तपाईंले मिनी भएको हरियो प्याजको स्थानमा कटा पकाएको प्याज वा मशरूम प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। पिर्मेसन वा मोजोरजार पनीरको सट्टा प्रोलोन वा कैदर्ड पनीर प्रयोग गर्नुहोस्। वा अर्को पिज्जा घटकलाई तपाइँ मनपराउनुहोस्, जस्तै मिनी भएको लसुन, जैतून, कता कता टमाटर, या कटा घंटी मिर्च।
यो एक बुफे पार्टीको लागि एक ठूलो एपटेकर वा एक एपटेकर पार्टीको अद्भुत अतिरिक्त, विशेषगरी जाडोमा। सानो पिज्जाको चित्रहरू कोठाको कोठामा पनि राम्रो छन्, तर तपाईं तिनीहरूलाई तातोपानीमा राख्न सक्नुहुन्छ यदि तपाईं पनीर नरम र पिच्छे राख्न चाहनुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप पिज्जा सस
- 3 चम्मच मिनिल्ड हरी प्याज
- त्यसो भएन
- 1/2 कप diced मोजोरजार पनीर
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 30 जमे भएका मिनी फिलो गोलाहरू वा 1 चन्द्रमा आटा हुन सक्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
पूर्वोत्तर ओवन 350 डिग्री एफ।
सानो कटोरामा पिज्जा सस हरी प्याज, पेपेरोनो र मोजजारेल पनीर मिलाउनुहोस्।
यस मिश्रण संग फिलो गोल भरें।
वा, यदि तपाईं चौंरीको आटा प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने आटालाई भर्नुहोस् र 2-1 / 2 "सर्कलहरूलाई काँच वा कुकी कटर प्रयोग गरेर कट गर्नुहोस्। आटा सर्कलहरू हल्का कुकी पानामा राख्नुहोस्।
त्यसपछि आटा सर्कलहरूमा पिज्जा सस मिश्रण चम्मच गर्नुहोस्।
माथिको फोलो गोले वा पिर्मेस पनीरसँग मिनी पिज्जाहरू।
15-20 मिनेटको लागि सानो फिल्म गोला बान्नुहोस् वा पनीर पिघ्न सकिन्छ र कपाल बबली हुन्छ।
18-23 मिनेटको लागि चम्किलो चक्र मिलाउनुहोस् वा आटा खैरो र कुरकुरा हुन्छ र दाखिला तातो र पनीर पिघ्न हुन्छ।
5 मिनेट खडा गरौं, त्यसपछि सेवा दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 149 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |