यो स्टिक सॉस को लागि एक शानदार नुस्खा हो। तपाईंको स्टिक सॉस बनाउन को लागी सबै भन्दा राम्रो भाग यो हो कि तपाईं आफ्नो आफ्नै मनपर्ने सामग्री को समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ। मनमा नजानुहोस् कि यो नुस्खा एकदम थोडा बनाउँछ, त्यसोभए अवतरण वा नुस्खा पनि तिमाहीको आवश्यकता पर्दछ। छेउमा ठोक्किएर वा कोठाको कोठामा चटनीको सेवन गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप क्याचअप
- 1/2 प्याज प्याज (कोमल कटाई)
- 1 ठूलो लौरो लसुन (मुटुमा राखिएको)
- 1/4 कप पानी
- 1/4 कप
- Worcestershire सॉस
- 1/4 कप नींबूको रस
- 1/4 कप सेतो सिरका
- 2 tablespoons
- सोया सस
- 2 tablespoons
- ब्राउन सुगर
- 1 tablespoons
- तोरी
- 1 पिच नमक
- 1 काली कालो मिर्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट 2 चम्मच / 30 एमएल। जैतून को तेल को पैन। प्याज थप्नुहोस् र मध्यम गर्मीमा 3 देखि 4 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। खैरो प्याज नगर्नुहोस्, बस तिनीहरूलाई पसीयो। तिनीहरू उपस्थितिमा पारदर्शी हुनुपर्छ। अर्को, 15 सेकेन्डका लागि स्वाद लहसुन र साईट थप गर्नुहोस्। Saucepan मा अवस्थित सामग्रीहरू राख्नुहोस् र कममा उबाल गर्नुहोस्, 20 देखि 25 मिनेटको लागि हटाइनेछ, वा जब सम्म यो मोटो स्थिरता सम्म पुग्छ। कहिलेकाहीं हलचल।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ससलाई पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस्। प्याज र लसुन हटाउन रोक्नुहोस्। तुरुन्तै प्रयोग गर्नुहोस्। यदि समय अगाडि बढ्नुहुन्छ भने, प्रारम्भिक तयारी पछि 1 हप्तासम्म मात्र जार वा प्लास्टिक एयरटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
- प्रयोग गर्नको लागी, बस कुनै पनि प्रकार के बीउ स्टेक संग साइडमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 23 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 131 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |