यो ल्याक्टोज-फ्रि, सोया-फ्री क्रीमयुक्त सॉस अविश्वसनीय बहुमुखी र सरल बनाउन तयार छ। पोल्ट्री, माछा र शाकाहारी प्रवेशको लागि यो ठूलो छ, र डेयरी-मुक्त बच्चाहरूको लागि यो राम्रो र हल्का हल्का हुन्छ जब परिष्कृत तालीजका लागि स्वादयुक्त हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप चावल दूध (विभाजित)
- 2 चम्मच आटा
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच हनी
- 1/4 कप नींबूको रस
- 1/4 कप ताजा अजवा (पतला कटाई)
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- वैकल्पिक: काली (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- चावलको चिसो दूधको 1/4 कपको मिश्रण मध्यम-कम तापक्रममा एक सानो साससिनमा आलु संग जोडिएको हुन्छ।
- बाँकी सामग्रीहरू थप गर्नुहोस् र पकाउनुहोस्, प्रायः स्ट्राइकिंग गर्न, जब सम्म मिश्रण केहि थोरै थोरै भए तापनि 3 देखि 4 मिनेट सम्म। नमक र मरिच स्वाद गर्न, र गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्। न्यानो वा तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 370 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,029 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 74 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 8 जी |