खूबानी सरसों को चमक मिठास देखि भरिएको छ र सिर्फ मसाले को एक संकेत जो हम संग राम्रो काम गर्दछ। यो नुस्खा विशेष अवशेषहरूको लागि एकदम सही छ र निश्चित रूपमा तपाईंको भोका अतिथिहरूलाई सन्तुष्ट पार्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 9 900 g पकाएको हाम
- 10-12 जाडो, हलचल र पिसाब
- 1/4 कप / 60 एमएल एक्थोट सुरक्षित गर्दछ
- 2 चम्मच / 30 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच / 5 एमएल ताजा अदरक, मिनिड गरिएको
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। एउटा सानो सससेनमा राख्नुहोस्, पानी, अदरक, र सरसफाइ। सामग्री नभएसम्म 3-5 मिनेट राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। लगातार मिश्रण को हलचल को लागि सुनिश्चित हुनुहोस जला गर्दैन। ग्रिलमा होम राख्नुहोस् र 8-10 मिनेटको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस्। हजुर रत्न संग झरना र माथि घुमाउनुहोस्। को लागि ग्रिल र अतिरिक्त 8 मिनेट, कोटिंग हम्सले शीशेको साथ 3-4 चोटि धेरै पटक।
हैम ग्रिल गर्दा, एक ग्रिल टोकरी मा खूबानी हलहरु को व्यवस्था।
लगभग 6 मिनेटको लागि ज्वरो ग्रिल गर्नुहोस्, एक चोटि बारी। कोट ज्वलंत संग खूबानी। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
एक पटक हम पकाएको छ, हटाउनुहोस्, 3-5 मिनेटको लागि आराम गरौं। स्लाइस र चमकदार खूबानीहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 601 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 147 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,698 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 48 g |