यो सजिलो चिकन पूर्णता को लागि अनानास र प्याज सूप मिश्रण संग पकाएको छ। यस नुस्खामा हड्डी-स्किट चिकन छातीहरू प्रयोग गर्नुहोस्। यो नुस्खा साझेदारी गर्न स्यान्डीको लागि धन्यवाद।
तातो पकाएका चावल वा नूडल्ससँग चिकन र अनानास को सेवा गर्नुहोस्। एक संतोषजनक, स्वादिष्ट रात को खाने को लागि भाप भयो ब्रोकोली या हरियो बीन्स जोडें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 विभाजित चिकन छाती (हड्डी भित्र)
- 2 चम्मच मक्खन (या मार्जिन, पिघलिएको)
- 1 (20-औंस) अनानास बन्द गर्न सक्दछ (प्राकृतिक रस मा, नपढिएको)
- वैकल्पिक: 1/4 कप मर्सिचिनो चेरी (हल)
- 1 (1-औंस) लिफाफे लिपटन प्याज सूप मिक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन ब्रोलरलाई उच्च, 500 एफमा सेट गर्नुहोस्।
- पनीको साथ उथेक बकिङ प्यान लाई रेखामा राख्नुहोस्, लामो समयसम्म गुप्तमा छोड्नुहोस् र पछि पछि चिकन घुमाउनुहोस्। पखालमा चिकन छातीहरू व्यवस्थित गर्नुहोस् र धनी मक्खन संग ब्रश।
- 10 मिनेटका लागि वा दुवै पक्षमा हल्का खैरो रंगको लागि चिकन बान्नुहोस्।
- ओवनको तापमान कम गर्न 350 एफ।
- एक मध्यम कटोरामा, शेष अवयवहरू मिलाउनुहोस्; चिकनमा मिश्रण राख्नुहोस्।
- पन्नीको छोरो कुखुरामाथि ल्याउनुहोस् र किनारहरू पूर्ण रूपमा अनुकरण गर्दै डबल तहको साथमा किनारहरू छाप्नुहोस्।
- 45 मिनेटको लागि उठाउनुहोस्, वा कुखुरा नभएसम्म। चिकनको लागि न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1261 |
| कुल मोटा | 72 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 29 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 418 मिलीग्राम |
| सोडियम | 428 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 132 जी |