यो ढिलो कुकर कालिबासा र सौरक्र्राट सामग्रीको क्लासिक संयोजन हो। साउचरर र कटाई सेबले यस स्वादिष्ट सुस्त कुकरको डिशमा कलिबासा को पूरै राख्छ। वैकल्पिक खराबीको बीज केही बनावट र स्वाद जोड्दछ, र भूरी शर्कुले डिश यसको अद्भुत मीठे स्वाद स्वाद दिन्छ।
Kielbasa पोलिश साउजेस हो जुन अमेरिकामा सबै भन्दा सुपरमार्केटहरूमा पाइन्छ। धूम्रपान गरिएको सॉसेज प्राय: मासु, पोर्क, वा टर्कीको साथ बनाइन्छ। शब्द "किलबासा" को अर्थ छ "साउसेज" मा पोलिश।
यो एक सजिलो ढिलो कुकर खाना हो जसले राम्रो खाना खान्छ। वा एक पोटक्क डिनर वा tailgating घटना संग समाप्त डिश लिनुहोस् र ढीलो कुकर बाट तातो सेवा गर्नुहोस्।
हेर्नुहोस्: शीर्ष 22 किल्लाबासा र स्काइक्कै सोसेज व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड सेयरक्राफ्ट
- 1 पाउन्ड किलबासा वा अर्को समान स्लीक्ड सॉसेज
- 3 देखि 4 टेर्ट खाना पकाने सेब, मोटो तरिकाले कटाई
- 1/2 कप प्याला भूरी शर्करा
- 3/4 चम्मच कसेर नमक
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 1/2 चम्मच खराबीको बीउ, वैकल्पिक
- 3/4 कप सेब रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- Sauerkraut कुल्ला र सूखी निचोड। एक ढिलो कुकरमा सेभरक्र्राटको आधा ठाँउ राख्नुहोस्।
- साउसाज 2-इन्च लम्बाइमा काट्नुहोस्; ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्।
- यस क्रममा ढिलो कुकरमा तह जारी राख्नुहोस्: कटाई सेब, भूरी शर्कु, नमक, काली मिर्च र खरानी बीज।
- माथिको सुरक्षित संगै। सबै भन्दा स्याउको रस डाल्नुहोस्।
LOW मा लुकाउनुहोस् र 6 देखि 8 घण्टा सम्म स्याउ निविदा हुन्छन्। सेवा गर्नु अघि हलचल।
4 सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
- कैदिडर पनीर संग कालीफ्लावर र सोजेज रूस्ट
- ढिलो कुकर पोलिश सोजाउज र क्यूबेज सूप
- स्लो कुकर लेन्टिल सूप संग धूम्रपान गरिएको सोज र टमाटर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 486 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,887 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 13 g |