मुलायम सलाद मिश्रित सलाद प्लेटहरु को एक सामान्य अतिरिक्त छ जस्तै तपाईं जर्मन रेस्टुरेन्ट मा पाछन।
तपाईंको प्लेटमा थोडा सार्नुहोस् र यदि तपाइँ यसलाई अर्को अर्को स्किट्सेल वा होम्बर्गरमा सँगसँगै आनन्द लिनुहुन्छ भने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो Daikon
- मूली (या धेरै सानो सफेद मूली)
- 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1 / 2-3 / 4 कप / 150 मिलीलीटर। खट्टा क्रीम (वा टुक्रा टुक्रा)
- 1-2 चम्मच सिरका
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच घोडाहरू (तैयार)
- ताजा मिर्च मिर्च (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- छील र मुलाकात (es) घुमाउनुहोस्। घुमाईएको मुलायममा राख्नुहोस्, नमक संग छिटो र 10 मिनेट पर्खनुहोस्। थप पानी थिच्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा क्रीम, सिरका, चिनियाँ घोडाहरू र मरिचको मिश्रण गर्नुहोस्। ग्रेटेड मूली थप्नुहोस् र कोटलाई हलचल गर्नुहोस्।
- कम्तिमा 15 मिनेटको लागि सलाद (शांत वा प्रशोधन) बस्न दिनुहोस्। सेवा दिन अघि 1 - 2 घण्टा भन्दा बढी छ।
सलाद पनि क्यूबड, घण्टी काली मिर्च, ग्रिड गाजर वा कटाई कर्करहरूसँग जज्याउन सकिन्छ।
यसले रातभर खरिद गर्नु भन्दा राम्रो पनि स्वाद गर्दछ।
जब सेवा गरिरहेको छ, सलादले थोप्लो हुनु अघि थोपा डुबाउँदछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 106 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 332 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |