सस मा रिब सिमर यस मन्ट्रियल विशेषता को स्वाद को जोडता छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड स्पैरायरिब *
- सस:
- 1 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 1/2 कप पानी
- 4 - 5 लसुन लौह
- 4 1/2 चम्मच हल्का सोया सस
- 1 1/2 चम्मच
- सुक्खा सरसफाइ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पानीको ठूलो बट्टा उर्नु पर्छ। पसलहरू काट्नुहोस्। उबलते पानी, आवरणमा स्पाररब्स थप गर्नुहोस्, र निविदा सम्म 30 मिनेट सम्म उबाल गर्न अनुमति दिनुहोस्।
2. जब spareribs सिमिंग गर्दै छन्, एक साथ कोस सामाग्री (ब्राउन शुगर, पानी, लसुन लौंग, हल्का सोया सस र सूखे सरसों संग मिश्रण)।
3. भाडाबाट स्पाररब्स हटाउनुहोस् र हड्डीको बीचमा मासु काट्नुहोस्। यदि तपाइँ मनपर्थ्यो, अर्को नुस्खामा प्रयोग गर्न पोर्क भाइरस सेट गर्नुहोस्।
बर्तन सफा गर्नुहोस्।
4. बर्तनमा सॉस अवयवहरू थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। स्पायररब जोड्नुहोस्, फोडा फिर्ता ल्याउनुहोस्, र 10-15 मिनेटको लागि उबाल गर्नुहोस्। 4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
* यो नुस्खा धेरै अनुकूलन छ - तपाईं स्पार्रीब्स को 2 वा 4 पाउन्ड प्रयोग गर्न र यसको अनुसार अन्य अवयव समायोजन गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1060 |
| कुल मोटा | 69 जी |
| पागलिएको बोसो | 25 g |
| असंतृप्त फैट | 31 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 274 मिलीग्राम |
| सोडियम | 967 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 69 जी |