यो सजिलो स्मोक्ड सामन र क्रीम पनीर औंला स्यान्डविच नुस्खा कुनै पनि दोपहर चाय पार्टी वा लाइट लन्चको छिटो र सजिलो अतिरिक्त हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 खुट्टा सेतो रोटी (जस्तै तितली रोटी)
- 1/2 कप क्रीम पनीर (क्रीम पनीर को 12-औंस कन्टेनर को लगभग 1/3)
- 1/2 पाउन्ड स्मोक्ड सामन (थोरै कटाई)
- नींबूको रस, स्वाद गर्न
- साल्ट र
- मरिच , स्वाद गर्न
- स्वाद गर्न सुकेको अजमोद वा स्लिप गरिएको पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक दुई स्वाद रोटीको लागि, क्रीम पनीरको साथमा दुवै रोटीको स्वाद पनि फैलियो।
- स्यान्डविचको एक पक्ष सामनका स्लाइसको साथ राख्नुहोस्।
- नींबूको रस र मसलाहरु संग मौसम।
- स्लाइसहरू सँगै राख्नुहोस्, क्रस्टहरू काट्नुहोस् र चार त्रिकोण औंला स्यान्डविच सिर्जना गर्न स्यान्डविच दुई पटक पटक काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 47 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |