कुकी फ्लोटर स्क्यान्डेनेभियान / नार्वेजियन फलोंको सूपको लागि थप स्पार्कल लिन्छ र कम्पन गर्छ।
सूखे फलको सूप, "सोट्सपप" वा "मीठा सूप" नामक एक स्क्यानिडिनेवियाई / नार्वेजियन मनपर्ने छ, जस्तै दला घोडाहरू वा निर्देशक इन्गमार बर्गमानको रूपमा क्लासिक। यहाँ एक आधारभूत नुस्खा हो - तपाईंको स्वाद अनुसार तपाईका हातमा रहेको सामग्रीको अनुसार फल प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्। चालको सूपले आकारको आकारमा राख्न को लागी सूप उकालो पार्छ। यदि अधिकांश तरल पकाइएको थियो भने, यो एक कम्प्युटको रूपमा चिनिन्छ ("कम्पोटो")।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 कप पानी
- 1/2 कप सूखे सेब, पतला कटा
- 1/2 कप किशमिश वा currants
- 1/2 कप सूखे एक्वाकेट, पतला कटा
- 1/2 कप प्याजेटेड प्रिन्स, पतला कटाई
- 1 हेल्पिंग चम्मच
- मोती टेपियोका
- 1 दालचीनी स्टिक
- वैकल्पिक: 1 सितारा anise
यसलाई कसरी बनाउने?
- 5 कप पानी एक स्थिर फोडामा ल्याउनुहोस्। सूखी सेब, किशमिश वा क्युरेन्ट्री, सूखे एक्वाकेट, सूखे राजकुमार, मोती ट्यापकोका, दालचीनी स्टिक, र तारा एनीमा हलचल। मध्यममा तापक्रम घटाउनुहोस्, र 25 मिनेटको लागि कम सिमरमा राख्नुहोस्। अन्तिम 5 मिनेटको लागि फलको काली र गर्मीमा हिउँद। दालचीनी र तारा अन्न हटाउनुहोस्।
- एक मिठाई वा नाक वा नाश्ता चयनको रूपमा मीठा सूप तापनि वा ठीलो सेवा गर्न सकिन्छ।
- द्रुत सुझाव: यो प्यारा सूपमा मीठा परिष्करणको स्पर्शको लागि घरको बना कुकी "फ्लोटर" प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 98 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |