मैले पहिला यो मित्रको लागि यो सूप बनाएको छ जसले कोरियाली भोजनलाई प्रेम गर्दछ तर कम carb आहारमा जीवन बिताउँछ। मैले सोचेँ कि यो एक-पटक अचम्म लाग्न सक्छ, तर यो यस्तो क्षमाशील नुस्खा हो जसले अब म यसलाई केही बनाउँछु जब म केहि केहि सामग्री संग खाना चाहिन्छ।
यसले विभिन्न सब्जियां, नूडल्स र प्रोटीन लिन सक्छ र अझै पनि राम्रो स्वाद हुनेछ। मैले यो सूपमा टोफू, ब्रिस्केट, रोटिसरी र चिकनको प्रयोग गरेको छु (छुट्टै!) ठूलो सफलता संग। यो नुस्खा टोफू शराराकीकी नूडल्सको लागि कल गर्दछ, जुन कम-कार्ब जापानी नूडल्स हुन्। तर यदि तपाईं कम carb आहारमा हुनुहुन्न भने, तपाईं अन्य एशियाई नूडल्स प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ; मलाई udon वा मीठो आलु नूडल्स प्रयोग गर्न मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप गोभी, कटा भयो
- 2 चम्मच। सोया सस
- 1 चम्मच। कटा लसुन
- 1 चम्मच। तिलकाे तेल
- 2 चम्मच। मिर्च मिर्च फ्लेक्स (कोचुरुवा)
- 4 कप पानी वा सूप स्टक
- 6 ओज प्रोटीन (कटाई ब्रेस्केट,
- rotisserie चिकन , डिब्बाबंद ट्यूना या कच्चे टोफू मा टुकडे टुकडे)
- 1 tbsp। मिर्च मिर्च पेस्ट (कोचुआंग)
- 1 अन्डा, पीटा
- 8 ओफ टोफु शिरतकीकी (1 प्याकेज), उडोन वा मीठो आलु नूडल्सहरू
- 1/2 1/2 घोडा, कटाई (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशा निर्देशन अनुसार कुक नूडलहरू, 4 इन्च लम्बाइमा काट्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा सूप बर्तनमा, केही मिनेटको लागि सोया सस, लसुन, तिलको तेल, र चिनियाँ मरिच फ्लेक्सको साथ फ्ररी गोभीको हलचल, वा पातहरु पारदर्शी हेर्न थाले सम्म।
- पानी वा भाइरस जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- चिन्ता कम गर्नुहोस् र चिनी मिर्च पेस्टमा हलचल।
- प्रोटिन थप्नुहोस् (टुफुको बाहेक) बर्तनमा र सूपको लागि फेरि उकालो पर्खनुहोस्।
- पिस्तारै अण्डामा स्ट्रिम।
- 15 मिनेट पछि, नूडल्समा थप्नुहोस् (र टोफु प्रयोग गरी) र 4 थप मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- स्वाद स्वाद र स्केलियनहरूको साथमा जुत्ता प्रयोग गरिरहेको छ। 4 सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 373 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 135 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,528 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |