यस सूपको नाजुक स्वाद सुकेको पोखरकबाट आउँछ, जुन कोरियाई र एशियाली बजारहरूमा बिक्री गरिन्छ। यो नुस्खा स्वादिष्ट, स्वस्थ, सजिलो र सस्तो छ: तपाईं $ 5 भन्दा कम बटुल्न सक्नुहुन्छ। बुबा गोक कोरियामा ह्यान्डओभर उपचारको रूपमा चिनिन्छ, तर यो चिनियाँ मिर्च (कोचुरूउ) को उदार मात्राको साथमा एक ठूलो चिसो उपचार पनि हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सूखिएको र छाडिएको पोलक, 1 इन्च स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्
- 1 चम्मच। खनिज लसुन
- 1 चम्मच। तिलकाे तेल
- 5 कप पानी
- 1 चम्मच। नमक
- 2 अण्डा, पीटा
- 2 वा 3 चिनियाँ लीक वा स्केलियनहरू, 1 इन्च स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
- सूप बर्तनमा मध्यम तापक्रममा, 2-3 मिनेटको लागि त्रिल तेलमा फ्ररी पोलका टुक्रा टुक्राहरू र लसुनलाई हल गर्नुहोस्।
- 5 कप पानी र नुन जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- लगभग 10 मिनेटको लागि उबाल घटाउनुहोस्।
- अण्डा र घोडाहरू सँगसँगै मिश्रण गर्नुहोस्।
- बत्तीको अण्डा र स्केलियन मिश्रण सूपमा धीरे-धीरे, एक दिशामा धीरज हिउँदिरहन्छ।
- दुई मिनेट पछि गर्मी लिनुहोस्।
- नमक र काली मिर्च संग स्वाद।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 632 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |