यो कन्फल्ट डेलाडी व्युत्पन्न यस्तो सुन्दर र सुरुचिपूर्ण प्रस्तुतीकरण गर्दछ, हल्का कारवाही गरिएको छ, मौरी स्वाद लगभग एक दोस्रो विचार हो। फ्रांसीसी लाँड्रीको थोमस केलरले क्लासिक रौतौलो लोकप्रियको यो व्याख्या गरेका थिए, र अब पाक संसारमा अनगिनत भिन्नताहरू छन्, प्रत्येक भन्दा बढी भन्दा धेरै स्वादिष्ट।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पाइपडी
- 1 मध्यम जक्र (पतला कटाई)
- 1 मध्यम पहेंलो स्क्वाश (पतला कटाई)
- 2 मध्यम टमाटर (थोरै कटाई)
- 2 लौंग लसुन (कुचल र पतला कटाई)
- 1 चम्मच ताजा थिम (कटाई)
- 3 चम्मचहरू
- balsamic vinaigrette
- ड्यास समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- पहिले देखि 300 सम्म ओवन। हल्का देखि ठूलो गोल वा ओवल बेकिंग डिश।
- डिशको तलल्लो तल पाइपड्रेड फैल्नुहोस् । वैकल्पिक सामग्रीहरू, डिसेम्बर वरिपरि एक सर्पिल ढाँचामा जुचिन, पहेंलो स्क्वास, र टमाटरहरू प्रबन्ध गर्नुहोस्। कटा लसुन र थिमसँग स्क्वैश र टमाटरहरू छिटो गर्नुहोस्।
- अवतरणहरूमा डिश र बायाँ भित्र भित्र फिट गर्न कागज पेटी कटौतीको एक तहको साथ कन्फिट बाल्डडी लाई राख्नुहोस्। 1 घण्टा र 45 मिनेटको लागि रुटाउटेल बान्नुहोस्। बागान पेपर हटाउनुहोस् र थप 25 मिनेटको लागि बेकिंग जारी राख्नुहोस्, जब सम्म माथि हल्का खारेज हुन्छ।
- बल्कामिक विनिग्रेटीको साथ कन्फिड आइसडी को सतह बहाव र नमक र काली मिर्च संग मौसम। ओवनबाट ताजा डिश सेवा गर्नुहोस् वा स्वादले दिनको लागि फ्रिजमा विकास र मिलो गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 73 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |