यो ग्रैंड मार्नियर सॉस नुस्खा 5 सामग्री संग दैरोरा एन्डरसन (अनुमति संग पुनःप्राप्त) द्वारा गौतम खाना पकाने हो । यो नुस्खामा अप्टिकल शब्द सजिलो छ। यो केवल 15 सामाग्री को तयार गर्न र केवल पाँच सामाग्री को लागी सबै 15 मिनेट लाग्छ: ग्रैंड मार्नियर --ए अमीर, एम्बर रंगीन सिग्नेज आधारित तरकारी हाईटियन कटर नारंगी कोट, मसाले र वेनिला संग स्वाद भएको छ - तातो निचोड नारंगी रस संग मक्खन , चीनी र सुन्तला घेरा। चटनीले चिकन वा सुँगुर को लागि एक झील वा फलहरु या सादा केक मा एक मिठाई को रूप मा उत्कृष्ट छ।
यदि तपाइँ यो नुस्खा मनपर्थ्यो र कम मात्रामा ग्रुप भोजन बनाउन चाहानुहुन्छ, लेखक डिबराह अन्डरसनको किताबले व्युत्पन्नहरू भरिएको छ, व्यावहारिक, यथार्थवादी सजिलै बुझ्नका लागि निर्देशनहरू र पुस्तकको शीर्षक बताउँछ, केवल पाँचको साथ बनाइन्छ। अवयव। शेफको टिप्पणीहरू, सुझावहरू, विकल्पहरू र मेनूहरू पनि समावेश छन्। पुस्तकमा सुरुचिपूर्ण एपटेकरहरू, सलादहरू, प्रवेशहरू, साइड बर्तन र डेसर्टहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 चम्मच मक्खन (3/4 कप, कोठाको तापमान)
- 1 कप सुन्तलाको रस (ताजा खुट्टा र तनाव)
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1 चम्मच नारंगी
- zest (पतला grated)
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्लाइस कोठा-मक्खन 1/4-इन्च स्लाइसमा र अलग गर्नुहोस्।
- एक सानो ससनी मा, कम गर्मी मा नारंगी को रस, चीनी र पतला नित्री नारंगी घेरा को गर्मी, अक्सर 5 मिनेट को लागि उत्तेजित गर्दछ। गर्मी बढाउनुहोस् र फोडा ल्याउन। मिश्रण कडा र सिरिबी हुनेछ।
- Saupanpan मा मक्खन स्लाइसहरू, टुक्राद्वारा टुक्रा, लगातार whisking। पूर्ण रूपमा मिश्रण गर्दा, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ग्रान्ड मार्नियरमा हलचल। मिश्रण फोडा नदिनुहोस् (तपाई रक्सी जलाउन चाहनुहुन्न)। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 143 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 37 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |