चिकनको लागि यो क्लासिक ड्रेसिङ (पिरोलिने) भुनाईएको वा पकाएको चिकन, मनीश हन्स, वा टर्कीसँग सेवा गर्ने उत्कृष्ट साइड डिश हो।
यदि तपाईं पूर्ण चिकन सामान गर्ने निर्णय गर्नुहुन्छ भने यसलाई सुरक्षित रूपमा पकाउनुहोस्। भरपूरको केन्द्रमा तापमान - पक्षीमा पकाउँदा 165 एफ (73.9 सी) सुरक्षित न्यूनतम तापमान पुग्छ। भान्सा हटाउन 15 मिनेट 20 मिनेटको लागि कुखुरा वा ह्यान्स खडा गर्नुहोस्। सुझाव: पक्षीमा भत्किने कहिल्यै भण्डारण गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 देखि 1/2 कप प्याज (पतला कटाई)
- 1/2 कप अजवाइन (कटाई)
- 1/3 कप मक्खन
- 4 कप रोटी क्यूब्स
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 देखि 1 चम्मच ऋषि
- 1/2 चम्मच
- कुखुराको मसला (वा स्वाद)
- 1/2 कप चिकन भाइरस (थप आवश्यक वा आवश्यक; निर्देशहरू हेर्नुहोस्)
- 2 ठूलो अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन को 325 एफ सम्म मक्खन एक उथल 2 1/2 देखि 3 क्वार्ट पकाने पकवान।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो साउट प्यानमा मक्खनलाई बिउँनुहोस्।
- प्याज र अजमेर जोड्नुहोस् र पकाउनुहोस्, प्याज नपुगेको जबरजस्ती र अङ्ग्रेजी थोपा निविदा हुन्छ।
- एक ठूलो कटोरा मा प्याज र अजवाली को मिश्रण संग रोटी क्यूब्स, ताजा जमीन काली मिर्च, नमक, ऋषि, र कुखुरा सीजन संग।
- नम्र नभएसम्म चिकन भाइरस थप्नुहोस्। चिसो र मौसम समायोजन गर्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा अण्डाहरु र तब उनलाई भराई को मिश्रण मा हलचल।
- ड्रेसिङ तयार पाकिएको डिशमा। पन्नीसँग जोडिएको पाक राख्नुहोस्।
- लगभग 35 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्। पन्नी हटाउनुहोस् र 10 देखि 15 मिनेट लामो समयसम्म बेकिंग जारी राख्नुहोस्।
विविधताहरू
- रोटी क्यूब्सको साथमा आधा कोटोको टुक्रा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 178 मिलीग्राम |
| सोडियम | 173 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |