यो स्वादिष्ट क्रक बर्तन चिकन बार्बेक्यू पकाएको र कंगन छालाको छाती संग बनाइन्छ। डिशमा सबै वा भाग चिकन जांघहरू प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ। यदि तपाईं चिकन छातीको बिरुवामा चिकन जांघहरू प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, तिनीहरू लामो समयको लागि पकाउन सकिन्छ।
गरम मिर्च फ्लेक्स र लसुन पाउडर संग 1 1/2 कप बारबेक्यू सस प्रयोग गर्न र आराम को सस सामाग्री छोड्नुहोस्।
इन स्यान्डविचहरू कोलोस्ला र डिल बत्ती स्लाइसको साथ दोपहर का भोजन या रात का खानाको लागि सेवा गर्नुहोस्, वा पार्टी आकारको स्लाइडरहरू बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड बेकार चिकन छाती (छाला बिना)
- 1 1/2 कप टमाटर क्याचअप
- 3 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच
- Worcestershire सॉस
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच साइडर सिरका
- 1 चम्मच कुखुरा लाल लाल (या स्वाद)
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा ससको लागि सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् ।
- चिकन जोड्नुहोस्; चटनी संग राम्रो तरिकाले कोट मा बारी।
- 3 देखि 4 घण्टाको लागि उच्च मा चिकन कुकुर, वा कुखुरा सम्म पकाउनु पर्छ।
- छाँटकाँट या चोरी काटेर र बर्तन मा चटमा फर्कनुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस् सबै चिकन लेपित छ।
- तपाईं निलो वा कडा रोलहरूमा सेवाको लागि चिकन तातो राख्न को लागी ढिलो कुकर कम राख्न सक्नुहुन्छ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- 2 1/2 देखि 3 घण्टा उच्च हुँदा दानको लागि चिकन जाँच्नुहोस्। ओभरबक्स गर्दा कुखुराको छाला सुखार्न सक्छ। लामो समयको लागि चिकन जांघहरू पकाउन सकिन्छ।
- केचअप, ब्राउन शुगर, वर्कस्टर्सशायर सॉस, सोया सस, र सिरका तपाईको मनपर्ने बारबेक्यू सस को बदल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 401 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,185 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 31 g |