तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड चिकन स्तन टेंडरलोन्स
- 1/2 कप आटा
- 1 अण्डा सेतो
- 1/2 कप गुवा जेली
- 3 चम्मच सिरका
- 2 चम्मच सोया सस
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप पानी
- 2 चम्मच मकई स्टार्च
- 1 चम्मच अदरक (पतला कटाई)
- 4-6 चम्मच सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- उचाइ कटोरामा आटा राख्नुहोस्, र नुन र काली मिर्चको साथ सिजन। एक अलग कटोरा मा अण्डा सेतो राख्नुहोस्, र धीरज whisk।
- अँध्यारोमा चिकन टुक्राहरू डुबाउँछन्, त्यसपछि अण्डा सेतोमा, त्यसपछि आटामा फेरि।
- 4 वटा चम्मचको तेललाई एक वाक वा ठूलो स्किलेटमा मध्यम ऊँची गर्मीमा राख्नुहोस्। जब तेल तातो हुन्छ, चिकन टुक्राहरू थप गर्नुहोस्, र छोटो पकाउनुहोस्, एकचोटि बन्द गर्नुहोस्, जबसम्म तिनीहरू दुवै पक्षमा सुनको खैरो र केवल पकाएर पकाइएको हुन्छ। छुट्याइएको।
- एक सानो कटोरा मा, 2 चम्मच पानी को कोस्टस्टर्क मा र चिकनी सम्म whisk हल। छुट्याइएको।
- एक ससनी मा, जेली, सोया सॉस, ब्राउन शुगर, सिरका, र पानी को मिश्रण, र एक फोडा ल्याउन। 1-2 मिनेटको लागि, धीरे बजाउनुहोस्।
- मिक्स स्टार को मिश्रण मा हलचल र घुमावदार जारी राख्नुहोस, जब सम्म मिश्रण मोटो गर्न को लागी शुरू हुन्छ।
- एउटै वाक वा कुखुरामा राखेको कुखुरामा, बाँकी तेल (अन्य थप आवश्यक भए) र नरम र सुगंध नभएसम्म लहसुन सुरक्षित राख्नुहोस्।
- स्किलेटमा गवाको सॉस थप्नुहोस्, र चिकन टुक्राहरू थप्नुहोस्।
- चमक संग कोट को उत्तेजित गरेर, चिकन को माध्यम ले गरम।
- चावलमाथि सेवा गर्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 644 |
| कुल मोटा | 40 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 32 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 34 g |