चिकेन स्पैग्टीको लागि यो सरल पाँच घटक नुस्खा 30 मिनेटमा तयार छ। र यो केवल पाँच सामाग्री को उपयोग गर्दछ, पानी र seasonings गिनती नहीं। यो व्यस्त हप्ताको लागि उत्कृष्ट नुस्खा हो। सबै सामग्रीहरूलाई हातमा राख्नुहोस् र तपाईंलाई पुनःप्रयास गर्न पुन: क्रम गर्नुपर्नेछ।
तपाईलाई यो नुस्खाको साथमा सेवा गर्न आवश्यक छ, हरियो सलाद हो जसले एकोकोडस र चेरी टमाटरको साथ फ्याँकिएको छ र इटालियन सलाद ड्रेसिङको साथ बगायो। छेउमा केही लसुन टोस्ट राम्रो हुन्छ, सम्भवतः केहि चिसो मोोजार्सेना पनीर सँग छिटो हुन्छ र खैरो र बुलबुली सम्म बज्छ। अथवा राम्रो फल सलाद छान्नुहोस्, कि तपाईलाई किराने पसल वा किसान बजारमा फेला पार्न सक्नुहुने उत्तम फलहरू संग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार, छाला बिना चिकन छाला
- 1 (26 औंस) जार स्पैग्टी सॉस
- 1/4 कप पानी
- 1 (4 औंस) कटाई मशरूम, undrained गर्न सक्छन्
- 1 चम्मच सूखा इटालियन मसाला
- 1 (12 औंस) प्याकेज स्पैग्टी पास्ता
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
कुखुराको छाला 1 "टुक्राहरूमा काट्नुहोस्। एक फोडामा नमकीन पानीको ठूलो बर्तन ल्याउनुहोस्।
एक ठूलो ससनी मा, चिकन, स्पागेटीटी चटनी , पानी, भरी मशरूम, र इटाली को मौसम मा राख्नुहोस। एक फोडा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र 15 देखि 20 मिनेटसम्म उकालो वा खाना सुरक्षा सुरक्षा कारणहरूको लागि चिकन 165 डिग्री फारेको छ।
जबकि चिकन र चटनी सिमर हुन्छ, नमकीन पानीमा अल डेंटिङ्ग सम्म प्याकेज निर्देशन अनुसार, स्प्याग्टीलाई पकाउनुहोस् र नाली गर्नुहोस्।
पकाएको र नाली भएको स्प्याग्टीमाथि चटनीको सेवा गर्नुहोस् र पिर्मेसन पनीर संग छिराउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1242 |
| कुल मोटा | 50 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 285 मिलीग्राम |
| सोडियम | 446 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 82 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 109 g |