चिकन, काजू, र पानी सिमेन्टहरू यस चिकन हलचल-भाउ नुस्खामा स्वादयुक्त सॉसमा पकाएको छ जसले गोडाले राम्रोसँग काम गर्दछ। यदि तपाईं कम मसालेदार स्वाद खोज्दै हुनुहुन्छ भने तिल तेलको लागि मिर्चको तेललाई स्थानान्तरण गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप अनगिन्ती काजू
- चिसो-फ्राइङको लागि 2 चम्मच मूंगफली तेल, आवश्यक भए जस्तै
- 1.5 पाउन्ड चिकन स्तन, 1 -2 मा कटौती - टुक्रा टुक्रा
- 1 पाउन्ड मशरूम (shiitake, बटन वा तपाईंको छनौट), हटाइन्छ, ठूलो टुक्राहरूमा काट्नुहोस्
- 1 कप गाजर (2 - 3 इन्च स्ट्रिप्समा काटिएको)
- 1 सम्पूर्ण पानीको सिस्टिन सक्छ
- हलचल-फ्राइ सॉस
- 1 चम्मच
- मिर्च तेल (तपाईंले तिलको तेललाई स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुन्छ)
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच मिनिङ अदरक
- 3 वसन्त प्याज, धोईएको, सेतो भागहरु धेरै पतला काटियो (रिजर्व हरियो वर्ग)
- 3 चम्मच सोया सस
- 3/4 कप पानी
- अन्य:
- 1 चम्मच कर्नस्टर्च 2 चम्मचपस पानीको साथ मिलाइयो
- 4 प्याला पकाइएको सेतो चावल (प्रति प्याकेज निर्देशनहरू पकाउनुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
हलचल फ्ररी सॉस कसरी तयारी गर्नुहोस्
- कटोरामा 6 अवयवहरू मिलाउनुहोस्। छुट्याइएको।
कसरी चिकन हलचल-फ्राइ तयार पार्नुहोस्
- एक सूखी डूबमा मध्यम तापक्रममा, काजूहरू थप्नुहोस्। टोस्ट लगभग 1 मिनेट को लागि, थोडा थोडा भयो जब सम्म लगातार हलचल (जला नहीं)। काजूहरू हटाउनुहोस्।
- ज्वरोमा 2 चम्मचपंथी मूंगफली तेल हटाउनुहोस्। चिकन जोड्नुहोस्; हल्का खारेज नहुँदा सम्म कुनै गुलाबी छैन (लगभग 5 देखि 6 मिनेट)। चिकन हटाउनुहोस् र प्लेट राख्नुहोस्।
- लगभग 3 मिनेटको लागि मशरूम, गाजर र पानीको छातीमा हलचल। पकाएको चिकन, काजू र स्टिर-फ्र्री सॉस जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल। सर्प राख्नुहोस् र सामग्रीहरूलाई 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- कोस्टस्टर्क र पानीको मिश्रण जोड्नुहोस्, मोटो पार्दै हिंड्नुस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्। सेतो चावलसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 926 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 804 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 125 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 45 g |