यस नशे की लत, मीठो र मसालेदार सरस-चमकिएको विविधता संग परम्परागत बफेल शैली शैलीबाट ब्रेक लिनुहोस्। पंखहरू सजिलै खारेज हुन्छन्, त्यसपछि सुपर-सजिलो पार्टीका स्न्याकको लागि कुनै-पकास सससँग चमकिएको छ जुन कुनै डुबकीको आवश्यकता छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 पाउन्ड सम्पूर्ण चिकन पखेटाहरू (टुक्राहरू मा काटेर; एक पंख 2 टुक्रा बनाउँछ, "फ्लैट" र "ड्रम")
- 1 ड्यास नमक (स्वाद गर्न)
- 1/4 कप डिजोन सरसफाइ
- 1/4 कप पहेंलो सरसफाइ
- 1/2 कप शहद
- 1 चम्मच साइडर सिरका
- 2 चम्मच लुइसियाना गर्म सॉस
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 ड्यास केनी मिर्च (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 450 डिग्री एफ।
2. यदि आवश्यक छ भने, सम्पूर्ण पखेटा दुई टुक्रामा काट्नुहोस्, सुझावहरूलाई खारेज गर्दछ। भारी डाइमेन्ट पन्जाएर दुई बकिङ पानाहरू राख्नुहोस् र गैर-स्टिक तेलको साथ हल्का स्प्रे राख्नुहोस्। नमक संग पखेटा र प्यान्स पकाउने मा समान उजागर। लगभग 20 मिनेटको लागि उठाउनुहोस्, पखेटाहरू हटाउनुहोस् र घुमाउनुहोस्; अर्को 15-20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् जब सम्म पंखहरू पकाएर पकाउँछ र खैरो खानु पर्दछ।
3. जब चिकन पखेटाहरू पाकिरहेका छन्, बाँकी सामग्रीहरूलाई ठूलो मिश्रण कटोरामा मिश्रण गर्नुहोस्।
टाँस्न सस र यदि वांछित वा थप मसाले थप गर्नुहोस्। पखेटा पकाएर, कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस् (भाषा वा स्लटेटेड स्पट्युला प्रयोग गर्नुहोस् ताकि तेल प्यानमा रहन्छ)। पूर्णतया कोट को लागि एक स्पट्युल संग टस गर्नुहोस्। 5 मिनेटको लागि बस्नुहोस् र फेरि फ्याँक्नुहोस्। चिकन पखेटाहरू चिसोमा पखाल्छन् किनभने तिनीहरू आराम र शीतल चिसो हुनेछन्।
4. अन्तिम पटक टाँस्नुहोस् र एक सेवा गर्ने प्लेटफर्ममा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। न्यानो वा कोठा अस्थायी सेवा गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 588 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 408 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 60 g |