वाइन मा पीच एक ताजा स्वाद मिठाई हो कि एक गर्मी को खाने को लागि एक शानदार खत्म हो। पीचहरूले "गर्मीको स्वाद" प्रदान गर्छन् र दाखरस र दालचीनीले यो मिठाईलाई यसको जङ्गी दिन्छ। यसलाई अगाडि बढाउनुहोस् र फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस् जब सम्म तपाईं प्रयोग गर्न तयार हुनुहुन्न। फर्म पीचहरू प्रयोग गर्न पक्का हुनुहोस्, त्यसैले तिनीहरू सजिलो रहनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- खुट्टा खुट्टा पार्नु र अलग। एक कटोरा वा सस्यानमा शराब, शर्कु र ब्रान्डलाई फाँट गर्नुहोस् र जबरजस्ती सम्म पूर्णतया भंग गर्न नसक्नुहोस्।
- सससेनमा कोच राख्नुहोस् जुन तिनीहरूको लागि पर्याप्त ठूलो छ। यस तरिका को आडहरू तरल फोडाहरु को आसपास को आसपास bobbing को बजाय ठाँउ मा रहछन। प्यानमा दाखरस मिलाउनुहोस्। दालचीनी लुगा र खुट्टाको आवरण गर्न मात्र पर्याप्त पानी थप्नुहोस्।
- एक फोडामा शराब ल्याउनुहोस्, त्यसपछि गर्मी कम गर्नुहोस् र धीरे-धीरे उकालो लाग्नुहोस् जब सम्म पीडाहरू पकाएको हुन्छ - 20 देखि 30 मिनेट, पीडाको दृढताको आधारमा। आँसुहरु नरम हुनु पर्छ, तर कुखुरा छैन। गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा ठोक्ने अनुमति दिन्छ।
- प्यासबाट पच हटाउनुहोस् र गिलास कटोरा वा भण्डारण कन्टेनर र आवरणमा राख्नुहोस्। दालचीनी छड़ी हटाउनुहोस् र गर्मीमा प्यान पछाडि राख्नुहोस् र रोलिंग फोडा ल्याउनुहोस्। तरल थप गर्न निस्कने यो एक मोटो सिरप हुनेछैन, तर रंग र स्वाद अधिक तीव्र हुनेछ। हटाउनुहोस् र तरल कोठाको तापमानमा ठुलो पार्नुहोस्। पीडितहरू र पसल वा सेवामा ठुलो ठुलो ठान्छन्।
- चटनीको चिसो वा चिसोसँग मिर्चहरू सेवा गर्नुहोस्। वेनिला आइसक्रीमको स्कूपको साथमा सेवा गर्दै यो मिठाईमा ठुलो, क्रीमयुक्त तत्व जोड्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 266 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |