लसुन, नेमको रस र चिलीको संयोजनले स्वादिष्ट दक्षिणपूर्वी एशियाई स्वादलाई व्यंजन दिन्छ। लामो समयको सम्झना तपाईं बलियो स्वादहरू हानिकारक हुनेछ। यी पखेटा कुनै पनि सजिलो कुकुर वा खेल दिनको उत्सवको लागि उत्तम छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 पाउन्ड चिकन पखेटाहरू
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1 कप / 240 एमएल लिनेको रस
- 1/2 कप / 120 एमएल सोया सस
- 1/4 कप / 60 एमएल वनस्पति तेल
- 4 हरियो मुर्गी (बीउ र पतला diced)
- 4-5 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 30 एमएल सेतो शर्करा
- 1 चम्मच / 15 एमएल माछा चटनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेतो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो प्लास्टिक कटोरामा सबै अन्नको मिश्रण गर्नुहोस्। विंग सुझावहरू ट्रिम गर्नुहोस्। यदि सम्पूर्ण पखेटाहरू प्रयोग गर्दछन्, फ्लुमहरू विभाजनको बीचमा ड्रममेटबाट विभाजित हुन्छन्।
2. ठूलो पेचीदा प्लास्टिकको थलो वा दुई नियमित आकारको किरणमा ठाउँ पङ्क्तिहरू। ठुलो मिश्रण माथि माथि, सुनिश्चित गर्नुहोस् कि सबै चिकन राम्रो लेपित हुन्छ। यदि दुई थलोहरू प्रयोग गर्नाले मिश्रणमा आधा विभाजन गर्न निश्चित बनाउँदछ र आधा उचाई प्रति थलो प्रयोग गर्नुहोस्। पखेटाहरू 4-6 घण्टाको लागि खानुपर्छ।
3. मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
4. ब्याट्री (हरू) र रिजर्व अन्नबाट पखेटाहरू हटाउनुहोस्। पंखहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र 30-35 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, पकाउने समयको पहिलो 10 मिनेटको समयमा आरक्षित अचम्भको साथ बज्नेछ। यस बिन्दु पछि अचम्म छोड्नुहोस् पकाउने प्रक्रियाको समयमा 4 पटक पखेटा घुमाउनुहोस्। जलाउनको लागि हेर्नुहोस् र तापमान समायोजित गर्नुहोस् वा पखेटाको कूलर भागमा पङ्क्तिहरू सार्नुहोस्। फ्लैटहरू drummettes भन्दा छिटो पकाउनु हुनेछ, त्यसैले एउटा ठूलो प्लेट प्रयोग गर्न आवश्यक छ जुन तिनीहरूलाई आवश्यक हटाउन
5. एक पटक पखेटा आन्तरिक तापमान 175 डिग्री एफ। सम्म पुग्छ, ग्रिल र सेवाबाट हटाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 633 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,150 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 63 g |