कुनै पनि घरले बनाएको व्हाइड क्रीम भन्दा राम्रो स्वाद छैन। अनियमित स्वादको लागी, यो मेपल दालचीनी व्हाइड क्रीम नुस्खा छुट्टीको पाई, बेईजिट्स, र पेस्ट्रीको लागि एकदम सही ओपरको रूपमा प्रयास गर्नुहोस्। विशेष उपचारको लागी, यसलाई कफी वा ब्रिओचमा मिठो, स्वादपूर्ण नाश्ताको लागि प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप भारी क्रीम
- 2 चम्मच मेपल सिरप
- 1 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
उच्च गतिमा क्रीम मार्नुहोस् जब सम्म यो मोटो पार्छ र थोडा कठोर हुन्छ। क्यान्सरमा मेपल सिरप, चिनी, वेनिला निकासी, र दालचीनी थप्नुहोस्। क्रीम चोट लगाउन जारी राख्नुहोस् जब सम्म यो कडा चोटहरू।
यो मेपल दालचीनी व्हाइड क्रीम रेसिडिङले पर्याप्त पिसाब क्रीम बनाउँछ 1 पाई कवर गर्न वा 6 देखि 8 डेसर्टका साथ सेवा गर्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 121 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |