यदि तपाईंलाई जमैकन झिकेर व्यंजनहरू मनपराउनुहुन्छ भने, यहाँ कृपया एक प्रमुख रिब नुस्खाको लागि निश्चित छ। यो नुस्खाले जलापाने र केन्ने मिर्चको लागि कल गर्दछ। याद गर्नुहोस् कि एकपटक बीउ गरिएको, जलापनो यसको तापक्रम धेरै गुमाउँछ। यदि तपाइँ यो स्पाइकियर चाहनुहुन्छ भने, थोडा केयेनी मरिचलाई रगतमा थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 6-8 पाउन्ड / 2.7 देखि 3.6 किलो खडा पसल रोस्ट
- 1 सानो प्याज, मिनिसिङ
- 1 ठूलो जलापोने काली मिर्च, बीउ र माइनर
- 2 चम्मच / 30 एमएल सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 2-3 लौंग लसुन, मिनिड
- 2 चम्मच / 10 एमएल जीउ पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 2 चम्मच / 10 एमएल ताजा थिम पातहरु
- 1 1/2 चम्मच / 7.25 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल दालचीनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल सबैस्पाइस पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल केनी मिर्च (वैकल्पिक वा समायोज्य)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरामा रगत सामग्री सँगै मिलाउनुहोस्। स्लिथ मिश्रण रिब रूस्ट मा। भुइँमा कोठा कम्तिमा 20 मिनेटको लागि सिजनको साथ कोठाको कोठामा बस्न अनुमति दिनुहोस्। मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। रिब रोस्टर ग्रिल रकमा राख्नुहोस् र 2 घण्टाको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस् वा आन्तरिक तापमान 145 डिग्री एफ (63 डिग्री सेल्सियस) सम्म पुग्छ भने लामो समय (20-30 मिनेट) कुकिदिन्छ यदि तपाइँ यसलाई अझ राम्रो बनाउनु हुन्छ भने। एक पटक वांछित दान को पकाए पछि, ठूलो काटने को बोर्ड मा गर्मी र ठाँउ देखि रोस्ट हटायें।
नक्काशी गर्नुअघि 10-15 मिनेटको लागि मासु आराम गर्न दिनुहोस्। आफ्नो मनपर्ने साइड व्यञ्जन र साइड सॉस संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 839 |
| कुल मोटा | 41 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 325 मिलीग्राम |
| सोडियम | 886 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 107 g |