सामग्रीहरूको असामान्य संयोजन यो कुकुरले समान समान असामान्य नामको साथ बनाउँछ। ओकलाहोमामा सेवाको लागि नाम राखिएको यो ओडेनाको लंचबक्स बराबर भाग बियर र सुन्तलाको रस, र एरेरटोटो हो। यो अति छिटो र सजिलो सजिलो छ र तपाइँको नयाँ जाने-मात्र हुन सक्छ। यो टिल नखोजेको तपाईंले यसलाई प्रयास गर्नुभएको छ - केवल जिमी फलोन लाई सोध्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 औंस ठुला सुन्तला रस
- 6 औंस ठुलो हल्का बियर
- 1 औंस
- amaretto
- गार्निश: 1 टुक्रा सुन्तला
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुन्तलाको रस, बियर र एरिटोटो जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले हलचल।
- सुन्तला टुक्राको साथ गार्निश र पातलो मगमा सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 246 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |