यो कैंडी चीनी, मकई सिरप, र काजु संग बनाइन्छ। क्यास ब्रितल सधै स्वागत छ, र यो विशेष गरी छुट्टै छुट्याउने अतिथिहरूको लागि र परिवारको भ्रमण गर्नु राम्रो छ। काजूले यसलाई थप विशेष बनाउछ, तर बिरुवाले भुइँमा पनीरको साथ पनि बनाइन्छ।
सफलता सुनिश्चित गर्नको लागि एक विश्वसनीय कैंडी थर्मामीटर प्रयोग गर्नुहोस्। यदि तपाइँ निश्चित हुनुहुन्न भने तपाईंको थर्मामीटर सही छ, यहाँ एउटा सजिलो परीक्षण हो। पूर्ण फोडामा पानीको बट ल्याउनुहोस्। थर्मामीटरले 212 एफ (100 सी) लाई संकेत गर्दछ। * यदि यो केही डिग्रीबाट बन्द हुन्छ, नुस्खामा संकेत गरिएको तापमान समायोजन गर्नुहोस्।
* नोट: यदि तपाईं 500 फिट वा बढीको उचाइमा हुनुहुन्छ भने, यो चार्टलाई सही उबलते बिन्दु तापमानको लागि जाँच गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दाग
- 1 कप प्रकाश मकई सिरप
- 1/2 कप पानी
- 1 कप मक्खन
- 3 कप काजू
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- दुई पकाउने पानाहरू पन्चको साथ; उदार ढंगले पन्नी मक्खन।
- ठूलो ससनीको पक्ष चीनी, मकई सिरप र पानी जोड्नुहोस्। माध्यमिक गर्मी मा पकाउनुहोस्, जब सम्म चिरोइन घटेको छ।
- एक फोडामा सुँगुर मिश्रण ल्याउनुहोस्; 1 कप मक्खनमा मिश्रण गर्नुहोस्। सिरपले थ्रेड चरण पुग्दा धेरै पटक हलचल सुरु गर्नुहोस्, लगभग 230 एफ।
- जब तापमान 280 एफ वा नरम-दरार चरणमा पुगेको छ, केजूहरू थप्नुहोस्।
- दृढ-दरार चरण, 300 एफ सम्म पुग्दासम्म लगातार हलचल।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र छिटो सोडामा हलचल गर्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- तयार पाक पान्जहरूमा भर्नुहोस्। क्यान्सर ठोक्किएको छ, यसलाई पट्टि टाँस्न र किनाराहरू किनारमा टाँस्दै खिच्नुहोस्।
- सकेसम्म प्यान्टबाट ढोका र बन्द गर्नुहोस्। कडा क्यान्डीलाई तोड्नुहोस् र उकालो कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
- काजू ब्रिटटको लगभग 2 पाउन्ड वा 21 सर्भरहरू (1.5- औंस प्रत्येक) बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
मूंगफली Brittle संग हनी भुना भयो Peanuts
क्रीम प्रलियन्स टूस्टेड पेकिन्ससँग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 256 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 141 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |